Олекса Піджарий

Олекса Піджарий

старший викладач

Якби наприкінці 80-х років хтось мені сказав, що буду працювати у видавничій галузі чи сфері дизайну, — я б нізащо не повірив, бо здобував освіту радіо-інженера. Але від долі не втечеш. Напевно почалося усе з того, що ми з друзями у студентські роки крадькома друкували листівки та матеріали самвидаву, використовуючи величезні, як бібліотечні шафи ЕОМ (такі собі електронно-обчислювальні машини, які були ще до початку ери персональних комп'ютерів).

Після закінчення Львівської Політехніки 6 років працював у відділі мікропроцесорних систем обробки інформації. Здобув непоганий досвід у сфері програмування та роботи з комп'ютерними системами.

Із середини буремних 90-х років мав щасливу нагоду працювати у видавництві «Малті-М», де впродовж 12 років спочатку займався додрукарською підготовкою видань, a вже згодом — дизайном та версткою різноманітної поліграфічної продукції від візитних карток і буклетів до багатосторінкових видань, книжок та плакатів.

З 2004 року, застосовуючи свої знання та досвід у сфері програмування, почав активно вивчати сучасні web-технології та займатися web-дизайном, що роблю і дотепер.

В Академії працюю з 2014 року. Викладаю такі дисципліни: Основи комп'ютерної графіки, Web технології. Намагаюсь передати студентам досвід і знання притаманні сфері проектування, де важливим є застосування аналітичних підходів нарівні із творчими. Паралельно працюю у сфері web-дизайну та web-програмування. Захоплююсь фотографією, відеографією та музикою, люблю спорт і подорожі.

Сторінки Олекси в соціальних мережах: