Олександр Новіцький

Олександр Новіцький

старший викладач

Народився в м. Тернопіль 20 березня 1966 р. В 1976-1980 роках навчався в Тернопільській художній школі. Цікавила архітектура , любив креслити і малювати. Тому підтягнув математику і в 15 років вилетів з Тернополя до Львівського будівельного технікуму вступивши на спеціальність архітектури. На практиці єдиний раз працював на посаді технік-архітектор. В 1985 р. завіз себе до армії, де прослужив до 1987 р.

По закінченні строку служби подав документи в Національний університет «Львівська політехніка» на спеціальність архітектури. Після університету запропонували зробити фотографії для білбордів. Відтоді архітектура відійшла на другий план, а хобі переросло в професію і по сьогоднішній день є головним заняттям в житті. Хоча з фотоапаратом був пов'язаний з дитинства.

З часом доробився до власної мрії - маю приватну фотостудію в центрі. Все, що заробляв завжди вкладав в техніку. На кафедру потрапив в 2006 р. зі словами Богдана Сороки "Якщо ти знаєш більше за мене, я беру тебе на роботу".
Чому мені подобається тут працювати - дуже цінно спостерігати, як те, що ти вкладаєш розростається в щось краще. Фотографую за всіма напрямками. Чіпляють задачі, які хтось не може виконати.