Творимо мистецтво

Серпень-вересень 2020
Творимо мистецтво

Раді презентувати вам серію майстер-класів від молодих митців, випускників Львівської національної академії мистецтв, які ми відзняли влітку 2020-го року. Кожне відео - це реальні історії з майстерень митців нашої Академії та розповідь про "маленькі" секрети того, як створюються об'єкти, які  згодом побачить глядач на виставці у галереї чи у арт-салонах.

Серед митців, котрі демонструють процес створення робіт у своїх майстернях - Ксенія Жижій, молода керамістка, яка вирішила показати, як створює свій посуд; Назар Симотюк, який створює сучасні вироби із дерева; Олександр Гончарук продемонствував процес творення монументально-декоративної скульптури від каркасу до довершеної форми; Остап Іванишин, який попрацював із художнім склом; Катерина Кусько, яка розробила  ілюстрації для засобів індивідуального захисту (вже виготовлено серію масок).

Наші онлайн майстер-класи дають  змогу спробувати власноруч виготовити твір мистецтва і таким чином наблизитись до розуміння причин, чому молодь обирає креативні професії.

Фото: Михайло Петрів

"Творимо мистецтво". Воркшоп Ксенії Жижій

 

"Творимо мистецтво". Воркшоп Катерини Кусько

 

Воркшоп Назара Симотюка

 

Воркшоп Остапа Іванишина

 

Воркшоп Олександра Гончарука

 

 

 
Галерея ЛНАМ в соцмережах

YouTube: galleryLNAM_channel
Facebook: galleryLNAM
Instagram: gallery_lnam
Telegram: GalleryLNAA 

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду