Творчість учнів художніх шкіл Львівщини

10.04-4.05.2019
Освітній проект від ЛОДА «Творчість учнів художніх шкіл Львівщини»

Департаментом культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації. щорічно організовуються виставки-конкурси дитячих мистецьких робіт, кожна з яких має свою цікаву тему та завдання. Наприклад: «Музика і фарба», «Діти Львівщини – Франкові», «Розкажи мені про свій край», «Твоя творчість допоможе сироті», «Тут, де я живу» та інші.

Представлені роботи – це спроби зобразити світ мовою мистецтва через призму дитячих очей. Показати свій власний і самостійний погляд на середовище, відкритість і щирість дитячої творчості, прості і зрозумілі історії кожного твору - це саме ті причини, чому з 2018 року цей проект відбувається у стінах галереї Львівської національної академії мистецтв.

У 2018 р. на відкритті виставки «Музика і фарба» ми разом з «Видавництвом Старого Лева» відзначили деякі роботи дітей книжками, що стануть цікавими вказівниками у світ мистецтва.

Оглядаючи експозицію, приємно фіксувати щирі посмішки та радісні емоції від споглядання. Таке звернення до простого творчого пориву є можливістю відпочинку та знаходження гармонії у насичений клопотами сучасному повсякденні.

 

Експозиція у галереї ЛНАМ

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Адреса галереї ЛНАМ:
вул. Кубійовича, 35б, Корпус 4, вхід з двору
тел. 032 2533512, info@lnam.edu.ua