Пленер у Люборадові

09.09-20.09.2015

9 вересня 2015 р. у галереї ЛНАМ відкрилась спільна виставка творчих робіт студентів ЛНАМ та Вроцлавської академії мистецтв ім. Є. Гепперта, виконаних на живописному пленері в Люборадові (Польща).


Експозиція складалася із яскравих живописних пейзажів, виконаних на території Люборадова – пленерного стаціонару Вроцлавської академії мистецтв. Формат пленеру не ставив жодних рамок і давав студентам можливість вільного художнього самовираження. В результаті було створено творчі роботи, які демонструють тонкощі відчуття природи молодим поколінням львівських та польських митців. Різні за технікою та манерою живописні твори сформували цілісну експозицію, насичену кольором та образною виразністю.


Пленер проходив з ініціативи ректора Вроцлавської академії мистецтв Пьотра Кєляна у квітні-травні 2015 року. Протягом 10 днів студенти Львівської та Вроцлавської академій обмінювалось досвідом, проводили мистецькі акції та втілювали на полотні свої ідеї. Учасниками виставки стали студенти ЛНАМ – Божена Кушнір, Уляна Зачкевич, Рувім Чекеренда, Настя Трофимюк, Михайло Шафран, Ірина Кітриш, Петро Грицюк, Наталя Сіра, Лана Степова, Вікторія Ващук, Олена Романюк, Уляна Запорожець, Яра Гук, Ксенія Жижій, Ірина Кітриш, а також польські студенти − Анна Цєсляк, Мартина Косяж, Карла Гронь, Пьотр Бзденґа, М.Туховські.

Куратор проекту – львівський митець, старший викладач кафедри художнього скла Андрій Петровський.

 

Фото куратора. 

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду