Особистість vs Тоталітаризм

01–10.02.2017
«Особистість vs. Тоталітаризм»

1 лютого в галереї ЛНАМ відбулася презентація проекту «Особистість vs. Тоталітаризм» від Меморіального Музею «Територія Терору» у Львові.

Виставка присвячена людям, що не зламались в протистоянні з тоталітарними системами та боролись за незалежність Української держави. Їхні життєві історії було представлено крізь призму спогадів, світлин та документів. Проект був покликаний розповісти історію перебування Галичини у складі Польщі (1919-1939), тоталітарних СРСР (1939-1941, 1944-1991 рр.) та Німеччини (1941-1944 рр.), а також продемонструвати вплив цих режимів на життя звичайних людей.

Музей «Територія терору» засновано в 2011 Львівською міською радою з метою поширення знань про національні, релігійні та політичні репресії, вшанування пам’яті жертв окупаційних режимів, висвітлення діяльності українського руху Опору.

Основна місія – опрацювання, збереження та передача досвіду про тоталітарне минуле; пояснення механізмів функціонування тоталітарних ідеологій для розвитку історичної свідомості суспільства. Музей провадить системну роботу над вивченням, дослідженням, збереженням історичних документів, здійснює інформаційно-освітні заходи серед учнів та студентів.

Проект було реалізовано у провідних вищих навчальних закладах Львова за підтримки управління культури Львівської міської ради

 

 

 

Офіційний сайт музею: http://www.territoryterror.org.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/TerritoryTerror/

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду