Олег Філевич

23.10-05.11.2018
Олег Філевич «Маленькі і великі уважності»

До експозиції персональної виставки Олега Філевича, випускника кафедри художнього металу увійшли об’ємно-просторова кована пластика та графічні твори, яким властиве цілісне стильове та образне спрямування, тяжіння до розкриття прихованого, міфологізації дійсності, згідно з синкретичним сприйняттям світу. Графіка і метал взаємодіяли між собою, але не в повторенні, через перехід з одного виду мистецтва в інший, а через спільний мотив, настрій, рух…

Ключовою ідеєю виставки став пошук нових трактувань художніх образів металу та графіки крізь призму своєрідної персоніфікації явищ, індивідуальних внутрішніх змістів та екзистенційних почуттів. Як ми переживаємо все у середині себе? Як ми бачимо «пережиття», яких сенсів йому надаємо, яких значень, яких образів? Як зазначав сам автор: «Моя виставка розповідає про сусідства. Зовнішнього і пережитого, баченого і небаченого, людини і всього навкруги. Тому експозиція теж діалогічна».

Олег Філевич – талановитий молодий митець, випускник Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша та кафедри художнього металу Львівської національної академії мистецтв. Активно працює в різних художніх напрямках, таких як кований метал, графіка, скульптура, а також живопис. Учасник численних виставок, конкурсів, фестивалів та інших мистецьких проектів.

Експозиція у галереї ЛНАМ


Відео-ролик про виставку

Zaxid.Net

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Адреса галереї ЛНАМ:
вул. Кубійовича, 35б, Корпус 4, вхід з двору
тел. 032 2533512, info@lnam.edu.ua