Мотиви і смисли

03.09-7.09.2018
«Мотиви і смисли». Фондові роботи кафедри академічного живопису

Виставка фондових робіт кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв 3 вересня о 14:00 в рамках заходів з нагоди посвяти першокурсників Львівської національної академії мистецтв у галереї ЛНАМ  провела відкриття виставки кращих живописних творів різних років із фондів кафедри академічного живопису ЛНАМ.
Запрошуємо!

Виставка була відкрита для відвідування по 7 вересня  2018 року включно.

 

Фото фондових робіт кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв

 

"На виставці "Мотиви і смисли" були представлені фондові роботи кафедри академічного живопису. Пам"ятаю враження від виставки, хоч окремі деталі вже забулися.

Враження перше. Неймовірно міцний зв'язок українських художників із західноєвропейськими мистецькими процесами. Власне це не зв'язок, не вплив європейського мистецтва на українське, а єдина цілісність європейського мистецтва, інтегрованою частиною якого є українське мистецтво.

Враження друге. Потужним і ще не достатньо осмисленим є період Модернізму в мистецтві, адже його інспірації живили і живлять українське мистецтво другої половини 20 ст., і, безумовно, митців, які є нашими сучасниками.

Не враження, а побажання. Було би добре вказати авторів репрезентованих робіт. Гра у відгадування захоплююча, але можна помилитись.

Виставка, з одного боку, ностальгічна (як добре було колись!), водночас повчальна та інформативна.

Дякую організаторам!"

Маланчук-Рибак О., професор кафедри історії і теорії мистецтв Львівської національної академії мистецтв

 

 
 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Адреса галереї ЛНАМ:
вул. Кубійовича, 35б, Корпус 4, вхід з двору
тел. 032 2533512, info@lnam.edu.ua