Іванна Масалович

29.03-22.04.2017
Іванна Масалович «Жінка»

Метою персонального проекту Іванни Масалович було продемонструвати авторське бачення молодою художницею образу жінки, інтерпретованого у живописі та склі.


«Жінка» є ключовим концептом у творчості Іванна Масалович. Вона ретранслює її образ у найрізноманітніших варіаціях: спокусницею, мінливою, хвилюючою, ніжною, тендітною наче скло, а іноді такою незворушною… Жінка – це маленький всесвіт, навколо якого все обертається. Це берегиня-мати і водночас це «мистецька форма», яка буває дуже різною. Кожна робота торкається певної проблеми, яка була пережита і переосмислена авторкою Це її особисті внутрішні рефлексії, своєрідна поетизація жіночої сутності, майстерно передана у живописних та скляних експериментах.
Живописні твори художниці вирізнялися непересічною експресією, динамікою композиційних рішень та особливим відчуттям кольору.
Її роботи у художньому склі демонстрували високий мистецький рівень, професійне володіння складними технологічними прийомами та формотворчими методами.


Попри молодий вік, Іванні Масалович вже вдалося виробити оригінальну авторську манеру та знайти нові засоби вираження, досягнути цілісності та гармонійної взаємодії живописних творів та художнього скла.
Це перша персональна виставка художниці, яка розкрила мистецький досвід та надзвичайний творчий потенціал студентки та засвідчила високий фаховий рівень підготовки, здобутий під час навчання на унікальній кафедрі художнього скла ЛНАМ.


Іванна Масалович – яскрава представниця молодої генерації львівської мистецької школи. Вона активно експериментує з різними живописними прийомами, технологіями та формотворенням у склі. Роботи вирізняються непересічними мистецькими якостями, естетичною довершеністю та глибокою змістовністю.

Фото автора. Експозиція у галереї ЛНАМ

 
Відео-ролик про виставку


Zaxid.Net

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду