Пленер «Lviv seasons»

14.10-26.10.2015
«Lviv seasons»

До експозиції звітної виставки пленерів «Lviv seasons» були увійшли твори з чотирьох етапів пленерів, що відбувалися у різних локаціях Львова:
І – 29.03.2015 на Площі Ринок,
ІІ – 17.05.2015 у Стрийському парку,
ІІІ – 21.06.2015 у парку-музеї «Шевченківський Гай»,
IV – 04.10.2015 на Високому Замку.

 

Загалом, у доволі нетиповому форматі було представлено понад 70 живописних полотен пейзажного жанру, різноманітних за технікою та стилістикою виконання, сюжетами та форматами, які художники обирали самостійно.
Всього у пленері взяло участь близько ста художників віком від 15 до 30 років. Це, насамперед, студенти, аспіранти та випускники Львівської національної академії мистецтв, Української академії друкарства у Львові, ЛДКДІУМ ім. І. Труша, Львівського вищого професійного художнього училища та інших художніх навчальних закладів.
У процесі проведення пленеру відбувалося теоретичне осмислення ключових питань сучасного мистецького процесу, визначалося стилістичне та технологічне різноманіття в живописному арсеналі львівської молоді, а також висвітлювалися головні вподобання львівської публіки, широкого кола глядачів щодо форми, стилістики та творчої манери сучасного пейзажного живопису. Результати дослідження викладено у каталозі Першої виставки пленеру «Lviv Seasons», презентація якого відбулась на відкритті у галереї ЛНАМ.


Куратор проекту – Іван Білан – кандидат мистецтвознавства.

Фото куратора. 

 


Facebook сторінка пленерів: https://www.facebook.com/lviv.seasons/

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду