Лілія Студницька

25.05-15.06.2016
Лілія Студницька «Мить»

На виставці молодої української художниці Лілі Студницької, випускниці ЛНАМ, яка вже здобула визнання в Україні та за кордоном, було вперше представлено нову серію живописних пейзажів, створених у 2016 році.


Роботи художниці вражали насамперед енергетикою. Вони сповнені життєвої сили, свободи, молодості, яскравих позитивних емоцій. Відчутне несамовите захоплення природою та навколишнім світом. Ці твори промовисті та виразні, вони відображають фантастичну динаміку природніх явищ.
Виставка продемонструвала легкість та невимушеність живопису Лілі Студницької, яка не боїться поєднувати активні, яскраві кольори, що створює особливі візуальні ефекти, надає композиціям ефектності та сучасності. Вона сміливо та впевнено оперує яскравими відтінками, та будує композиції на різких контрастних співвідношеннях, що значною мірою і визначає авторську манеру. На перший план вийшли динаміка, ритм, рух. Композиції вирізняються фантастичною експресією, якої художниця досягає, перш за все, завдяки колористиці.

Усі представлені роботи надзвичайно динамічні та промовисті, випромінюють потужний енергетичний заряд.  Ритмічні композиції, виразні лінії та акценти, активна гра кольорів на полотні засвідчили непересічний творчий потенціал художниці, яка поступово займає своє місце на міжнародному мистецькому ринку

Ця виставка стала також показовим прикладом успішної самореалізації випускників ЛНАМ невдовзі по завершенню Академії.

Куратор виставки: Анна Єфімова

_______

Лілія Студницька народилась 19 травня 1988 року в м. Миколаєві. У ранньому віці переїхала до Львова, де проживає до сьогодні. У 2009 р. закінчила Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша (відділ художньої вишивки).
2009-2011 рр.  – навчалась у Львівській національній академії мистецтв (факультет Дизайну, кафедра дизайну костюма).
Активно працює в сфері сучасного живопису з 2009 року.

Фото автора. Експозиція у галереї ЛНАМ

Фото творчих робіт миcткині

 

"Насамперед дуже важливо, що такий потужний мистецький заклад як Львівська національна академія мистецтв відкрила власний виставковий майданчик, де її випускники, молоді митці мають змогу вперше представити свої твори на огляд публіки, побачити її реакцію та почути відгуки. Таким чином, своєю діяльністю установа відкриває нові імена у мистецькому просторі.

Однією з потужних молодих мисткинь, на наш погляд, є Ліля Студницька. Саме вона у травні-червні 2016 року представила у галереї ЛНАМ свої живописні твори. Як і сама харизмазматична авторка, так і її пейзажі випромінюють позитив та потужну енергетику. Як правило, це зображення гірських масивів, що наповнені динамікою та експресією. Лілія сміливо використовує яскраві кольори в одному творі.

У підсумку юна художниця представила на огляд публіки сучасні, ефектні твори, які гідно можуть конкурувати не лише на вітчизняних, але й на міжнародних мистецьких виставках"

Матоліч І., арт-менеджерка, галеристка, галерея "Арт на Мур"

 
 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду