КРОК

20.03-02.04.2018
Виставка «КРОК» (художня кераміка)

Виставка «КРОК» стала своєрідним підсумком творчих напрацювань студенток випускного курсу магістратури кафедри художньої кераміки та репрезентувала творчі пошуки, оригінальні пластичні, технологічні та концептуальні експерименти молодого покоління у сфері сучасної художньої кераміки. Водночас це їх певний КРОК до формування себе як самодостатніх митців.

Учасниці виставки Божена Голець, Ксенія Жижій, Анна-Марія Роман, Ліда Федюшко, Мирослава Холявінська вже мають значні творчі доробки та неодноразово долучалися до різних мистецьких проектів в Україні та за кордоном. Кожна з них представила керамічні твори в індивідуальній стилістиці та манері.

Водночас експозиція стала результатом спільного досвіду, набутого за шість років навчання на кафедрі художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв. Усі твори продемострували широкий спектр можливостей кераміки, як традиційного матеріалу, що не втрачає своє актуальності протягом віків. Усі роботи вирізнялися високим професіоналізмом виконання та сучасними підходами до вирішення складних дослідницьких завдань.

 

Фото експозиції у галереї ЛНАМ

 

 

Відео-ролик про виставку від Zaxid.Net
 

 

"Виставка художниць-керамісток "Крок" тішить рівнем майстерності молодих мисткинь. На сьогоднішній день, коли все більше світ заполонили технології, ручне виробництво стає все більшою цінністю. І коли молодь готова присвятити себе цій нелегкій праці, важливо її всебічно підтримувати. Хочу відзначити також цікаві технічні ходи, які використовують мисткині. Характерним є те, що вони не бояться поєднувати різні техніки та стилі, тому все різноманіття образних форм керамічних творів проявляється всебічно"

Безпалків О., художниця-керамістка "Self employed"

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду