Art-anthropology

06.04.-19.04.2016
«ART-ANTHROPOLOGY»

У квітні 2016 року у галереї Львівської національної академії мистецтв відбувся виставковий проект «ART-ANTHROPOLOGY», метою якого була демонстрація напрацювань студентів кафедри художнього скла у контексті виконання навчального завдання, орієнтованого на розвиток та виявлення творчого потенціалу.

Визначальні риси і переваги: однією з базових характеристик проекту є звернення до візуалізації образу людини, як творця всіх наративів. Окрім того, основним акцентом проекту є демонстрація розвитку митця як цілісної особистості з оригінальним світоглядом та водночас, як фахівця, який ефективно може виконувати завдання високого ступеня складності у матеріалі. Важливим аспектом проекту є також демонстрація ефективної співпраці викладача та студента, орієнтованої на гармонійний розвиток особистості художника. Також, вказаний проект репрезентує зріз розвитку львівської школи художнього скла 2010-х рр. у контексті розробки ідейного наповнення, нового осмислення матеріалу для формування художнього образу.

 

 

Підґрунтя та передісторія: регулярне звернення до проблематики візуалізації образу людини у навчально-творчому процесі передбачало формування цілісного і грунтовного фонду робіт студентів, у яких розкриті різні аспекти вказаної проблематики. Окрім того, важливою складовою навчально-творчого процесу є демонстрація результатів семестрових робіт не тільки у форматі перегляду, але й виставкового проекту з широким доступом до огляду, осмислення та аналітичного опрацювання.

Куратор виставки: Орест Принада

Експозиція у галереї ЛНАМ

Відео-ролик про виставку

Zaxid.Net

 

 

Facebook кафедри художнього скла ЛНАМ:
https://www.facebook.com/Glass-Art-Department-Lviv-National-Academy-of-Arts-104533261228515/

 

 

"Безперечно образ людини цікавив і буде цікавити суспільство, а тим більше в мистецтві. Вражає глибина задуму, широка амплітуда творчих пошуків, рівень, складність матеріалу з яким працюють студенти"

Шенгера О., викладач, IT STEP Комп’ютерна Академія

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду