Аліна Кіндяк

01-20.09.2021
Аліна Кіндяк «Ми знайомі?»

«В межах того, що описується як наш природній світ, гігантський малюнок роздробленого середовища, я прагну знайти своє місце. Відчути співзвучність, єдність, причетність. Зауважити однаковість процесів, відійти від себе, зануритись. Вирушити у подорож, зникнути, переродитись. Знайти порядок в межах того, що здається хаосом. І стати його частиною». Цей проект про відносини між людиною та місцем, про свободу та простір, амбівалентність, розгубленість , щастя, втрату. Це не пошук абсолюту, не усамітнення. Це пошук зв’язку, потреба у злитті всередині та зовні, відстані та близькості.

1 вересня 2021 року із початком нового навчального року у галереї ЛНАМ презентували першу персональну фотовиставку Аліни Кіндяк – випускниці та викладачки кафедри графічного  дизайну ЛНАМ.

Моделі — викладачі кафедри графічного дизайну, визнані художники, ілюстратори, дизайнери у несподіваних образах. Серед них: Богдан Пікулицький, Юрко Крукевич, Юрко Смольський, Теодозій Салій, Ігор Романко, Люба Коровай, Оксана Андрущенко, Андрій Коваль, Наталя Кудляк, Тетяна Загачевська, Мар‘яна Мотика та Йончі Савенок.

Як зазначила авторка: «…Іноді ми боїмося розчарувати оточення, боїмося зруйнувати усталений образ в очах інших і бути відкинутими. «Ми знайомі?» — проект про те, на скільки добре ми знаємо себе і не боїмося бути різними, інакшими. Всі сюжети, образи — поєднання моїх спостережень і уяви. На фото присутні звички, характери чи історії моделей. І якщо чесно, я досі дивуюся  і як вони погодилися на таку авантюру».

 Проєкт приурочений до 25-тиріччя кафедри графічного дизайну ЛНАМ.

Відкриття виставки у галереї ЛНАМ

 

Аліна Кіндяк. "А ми знайомі?"

 

Фотовиставка «Ми знайомі?»: у чому полягає ідея?


Cюжет PravdaTUT Lviv