А.Чижов, І.Делієва, С.Слепко

07.09-16.09.2016
Інна Делієва, Андрій Чижов, Сергій Слепко «Один, два, три»

На виставці графічних творів студентів 4 курсу кафедри художнього скла Інни Делієвої, Андрія Чижова і Сергія Слепка вперше представлено різносторонній доробок трьох молодих художників, їх творчі пошуки та експерименти. Кожен з них, окрім свого фаху ― художнього скла, активно працює у сфері станкової графіки.
Концепцію проекту автори представили так: «Сюжетна лінія нашої виставки розгортається навколо досконально вивченого і в той же час, до кінця незбагненного ОБРАЗУ ЛЮДИНИ. На нашій планеті живе більше ніж сім мільярдів осіб. У кожного з них в голові тисячі своїх неповторних думок, ідей і мрій, кожен йде своїм шляхом і в кожного своя власна філософія. Тому, не дивно, що роботи, об’єднані однією темою, вийшли досить різними, адже досліджуваний об’єкт є багатогранним і неповторним. Більше того, ми самі є частиною власного ж дослідження.

Для полегшення завдання учасники диференціювали питання на три частини і розглядали його з цих позицій:
Сергій Слепко замислився над тим, яке значення суспільство надає зовнішності. Впевнені погляди, граціозні пози та численні татуювання неодмінно привертають до себе увагу.
Інна Делієва звернулась до міфології. Хоча в кожного народу вона своя, бажання знайти втіху та відповіді на свої питання поза реальністю об’єднує їх усіх.
Андрій Чижов досліджує вплив навколишнього середовища на особистість і можливість впливу окремої особи на великі маси людей.

Отже, три суб’єктивних аспекти людського буття, три художники, три різні точки зору поєднані цією виставкою для того, щоб показати глядачеві наскільки різноманітним і неосяжним є цей образ людини».

Фото авторів. Експозиція у галереї ЛНАМ

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду