Проєкт [1;12] у PM gallery

10.09-05.10.2019
Проєкт [1;12] у PM gallery

Виставка [1;12] відбулась у партнерстві PM Gallery, ProartFrameGallery та Львівської національної академії мистецтв, як проєкт, що відкривав діяльність нового простору.

Ідея виставки була обрана для початку роботи «PM Gallery» для відображення формату діяльності простору. Основою для проекту став дванадцятигодинний формат часу, що складається в суму елементів діапазону. На все і на кожного є свій час. Поєднання представників різних поколінь митців та різноманітних мистецьких практик створюють унікальне відображення творчого життя Львова сьогодні.

Обравши часовий відрізок PM ( з лат. – post meridiem – після полудня), як один з варіантів трактування назви нового простору, прагнули підкреслити важливість кожного окремого елементу системи. Створюючи неочікувані поєднання творів мистецтва, ми запросили відвідувачів до взаємодії з новим арт-простором в цілому і кожним об‘єктом зокрема.

Ідея продемонструвати актуальний зріз художників-монументалістів Львова виникла також як закономірна реакція мистецького середовища на прояви вандалізму, який ми спостерігається останнім часом.

До експозиції увійдуть твори відомих мистців, зокрема Любомира Медвідя, Миколи Андрущенка, Миколи Шимчука, Ігоря Шумського, Миколи Молчана та представників нового покоління випускників кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв.

Фото експозиції з виставки у PM Gallery. Галерея ЛНАМ виступила партнером виставки.

 


Графік роботи галереї PM:
понеділок-п’ятниця – 10:00-19:00
субота – 10:00-17:00, неділя – вихідний день 

Контактний телефон: +38 067 697 43 50
м. Львів, вул. Коперника, 17 (1 поверх)
Facebook: https://www.facebook.com/galleryPM
https://www.facebook.com/proartgalleryframe/
Інстаграм: https://www.instagram.com/pm_gallery_pm/
Web: https://proartgallery.com.ua/

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду