З Днем Незалежності!

четвер, 24. 08. 2023

Шановні колеги,

У цей День ми згадуємо про події, які супроводжували проголошення Незалежності, коли серця мільйонів українців билися в унісон. Ми вкотре пригадуємо, що в єдності ми здатні протистояти найважчим випробуванням.

Відзначення 32-ї річниці Дня Незалежності України набуває особливого сенсу в період агресивної війни росії проти України. Сьогодні ми не лише відзначаємо історичний момент, а й показуємо наше рішуче ставлення щодо захисту людських свобод і суверенітету держави. Ми обороняємо принципи й цінності, демонструємо важливість національної єдності та міжнародної солідарності. Захоплюємось відвагою українських воїнів, які відстоюють Незалежність зі зброєю в руках і зберігаємо пам'ять про наших героїв, які віддали своє життя за нашу свободу.

Як академічна спільнота, ми об'єднані спільною вірою в майбутнє України та незламним прагненням до змін. Через освіту і творчість ми надихаємо на позитивні зміни та сприяємо єдності, яка перетинає кордони.

Нехай наші спільні зусилля будуть спрямовані в майбутнє, задля омріяної Перемоги, утвердження Незалежності. Віримо, що наша спільна відданість мистецтву сприятиме зміцненню та процвітанню України.

Слава Україні!

Героям слава!

Ілюстрація:  Яна Гурник

Повернутись назад