Відкриття проєктів літньої практики ЛНАМ та ХША

субота, 23. 07. 2022

Ми вже розповідали вам про спільну літню практику студентів і студенток ЛНАМ та Харківської школи архітектури (Kharkiv School of Architecture).

Це один з кроків співпраці й дружби між нашими інституціями.

Дякуємо всім учасникам процесу за те, що ви робите важливий внесок у життя просторів Академії.

23 липня о 16:00 у подвір’ї галереї ЛНАМ за адресою вул. Кубійовича, 35А відбудеться відкриття проєктів, які студенти створили під час практики.

Запрошуємо!

ХША у Facebook: "Літня практика передбачає проходження повного інтенсивного циклу створення архітектурного об’єкта - від дослідження та інтерв’ювання користувачів, до зведення вже розробленої проєктної пропозиції.

Простори академії стали кейсами для навчальних завдань студентів/-ок школи та академії, результатом чого були сформовані пропозиції облаштування публічних просторів для відпочинку й проведення вільного часу студентів/-ок та спільноти"

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation