Урбаністична практика “Монументалка”

неділя, 31. 07. 2022

Молодіжний дім і простір дизайну та медіа Pixlab запускають у Львові масштабний проект, присвячений муралізму!

“Монументалка” — урбаністична практика, яка охопить декілька районів Львова, де команди молодих митців і мисткинь створять авторські мурали, надихнувшись темою “Світло переможе темряву”. На меті — додати яскравості будинкам у спальних районах міста, спираючись на успішні практики України та Данії.

• Студенти і студентки мистецьких напрямів зможуть не лише реалізувати власні проєкти — разом зі своєю спільнотою вони віднайдуть та візуалізують ті ідеї та сенси, що об’єднують нас навіть у складні часи. Окрім цього, молоді художники й художниці, які працюють у стилях стріт-арту і монументалізму, зможуть поповнити портфоліо.
  • До “Монументалки” долучаться і майбутні креативні менеджери та менеджерки — вони допоможуть налагодити зв’язок з громадою, аби краще розуміти її потреби та вдало презентувати ідеї

Ментором проєкту виступить Сергій Радкевич — відомий художник-монументаліст, випускник Львівської академії мистецтв, призер різноманітних вітчизняних і міжнародних премій та автор муралів у різних містах України.

Митці й мисткині різних спеціальностей, чекаємо на вас!

→ Якщо прагнете здобути досвід створенні муралів, запрошуємо долучитися до проєкту. Для цього потрібно заповнити формуbit.ly/joinMonumentalka

Всього відберемо близько 20-ти молодих людей.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до відкритих лекцій!

У межах проєкту “Монументалка” відбудеться 5 лекцій від данських та українських експертів, присвячених різним етапам створення муралів.

→ Усі лекції є загальнодоступними та безкоштовними за умови попередньої реєстрації.

Українсько-данський молодіжний дім — це платформа, покликана посилити голос та участь молоді у демократичних процесах через діалог, креативні ідеї та нові можливості і партнерства. Проект адмініструється консорціумом з Данської молодіжної ради та Данського інституту культури за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Facebook | Instagram

Pixlab — це перший в Україні простір дизайну та медіа, а разом з тим частина мережі молодіжних просторів ТВОРИ!. Головна мета діяльності Pixlab це сприяти розвитку креативних індустрій у Львові та залучати до цього місцеву молодь.

Facebook | Instagram