Студентський конкурс скульптурної пластики

вівторок, 12. 09. 2023

Львівська національна академія мистецтв запрошує студентів мистецьких навчальних закладів України до участі у «Студентському конкурсі скульптури», який відбудеться 22 вересня 2023 р. в межах щорічного «Львівського тижня скульптури».

УМОВИ КОНКУРСУ
1. Метою Конкурсу є підтримка творчої активності студентів мистецьких закладів вищої освіти України поза межами академічної програми, розвиток атмосфери здорової конкуренції в середовищі молоді, яка замається тривимірною пластикою. Організатори Конкурсу прагнуть розширити межі розуміння сучасної скульптури, показати можливості реалізації нетрадиційних креативних ідей.

2. До конкурсного відбору допускають тривимірні композиції студентів різних освітніх програм (не лише скульптури), виконані в будь-яких матеріалах (не обов’язково традиційних для скульптури).

3. До конкурсного відбору не допускаються академічні студії, роботи виконані в межах навчальної програми.

4. Учасники Конкурсу до 12 вересня 2023 р. надсилають фотографії творів для попереднього відбору на адресу Competition@lnam.edu.ua . Розмір пропонованої праці не може перевищувати 1-го метра (за найбільшим виміром).

5. Після попереднього конкурсного відбору авторам надсилається повідомлення про участь у фінальній частині конкурсу.

6. Учасники Конкурсу до 22 вересня 2023 р. доставляють свої праці для участі у фінальній частині конкурсу – виставці, яка відбудеться в галереї Львівської національної академії мистецтв.

7. Журі Конкурсу, до якого входять відомі українські та зарубіжні художники і мистецтвознавці, визначає основні грошові нагороди: Гран-прі, першу, другу і третю премії (загальний призовий фонд складає 100 000 грн), а також відзнаки за спеціальними номінаціями.

СКЛАД ЖУРІ конкурсу студентських творчих робіт, що відбувається у межах програми Львівського тижня скульптури

  • Орест Голубець, доктор мистецтвознавства, професор, Львівська національна академія мистецтв
  • Павло Гудімов, головний організатор культурно-мистецької події "Львіський тиждень скульптури"
  • Іван Микитюк, професор кафедри скульптури Львівської національної академії мистецтв
    Олексій Роготченко, доктор мистецтвознавства, професор, головний науковий співробітник, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України
  • Володимир Тарасов, кандидат мистецтвознавства, доцент, Харківська державна академія дизайну і мистецтв
  • Володимир Хижинський, кандидат мистецтвознавства, доцент Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дзайну ім. М. Бойчука
  • Кшиштоф Ціхонь, доктор філософії і мистецтвознавства, ад’юнкт, Інститут історії мистецтва Лодзького університету

8. Результати роботи Журі оголошуються 5 жовтня 2023 року о 15:00.

З повагою, організатори «Студентського конкурсу скульптури»

Долучайтесь!

Повернутись назад