"ЩоЯкНай" у FestRepublic

четвер, 16. 12. 2021

ЩОЯКНАЙ – назва, яка не дає чіткої відповіді чи окреслення конкретної проблематики і суті виставки. Ця виставка – це результат певного життєвого періоду кожного з її учасників на шляху до становлення особистості. Тут, митці живописними творами, інсталяціями, відео та перформансами розповідають особисті історії та міркують над сенсом буття, мінливістю життя, плинністю часу, нестійкістю світобудови, змінами і трансформаціями суспільства. Спогади і мрії, народження і переродження, порядок і хаос, енергія та руйнація, спокій і сила, приховане і справжнє – усе це можна розгледіти в творах експозиції.

Виставка відбудеться 16-19 грудня 2021 року в рамках відзначення 75-річчя Львівської національної академії мистецтв, а також заходів FestWeekend в приміщенні музею-галереї сучасного мистецтва (10-го корпусу) на території FESTrepublic.

"ЩоЯкНай" — це ініціатива студентів ЛНАМ за підтримки Владислава Троїцького, який був запрошений керівництвом академії провести воркшоп для зацікавленої молоді.

FestRepublic