Вручення дипломів ОР Бакалавр

четвер, 30. 06. 2022
30 червня ми завершили найскладніший в історії Академії навчальний рік. Основним досягненням вважаємо повноцінне відновлення навчального процесу і організацію нових форматів роботи в умовах війни. Із початком повномасштабного вторгнення ми доклали максимум зусиль, щоб наші студенти були в безпеці. Значна частина із них завершувала цей семестр у партнерських академіях Європи в рамках програм міжнародної академічної мобільності. Було багато зустрічей, мистецьких подій, лекцій, студентських ініціатив, візитів колег, посадовців та журналістів із-закордону, нарад, засідань, консультацій, комунікацій, напрацювань із вдосконалення освітніх програм ЛНАМ тощо.
 
Найкращим засобом подолання стресу для студентської молоді стало відновлення навчання, можливість відвідувати Академію, спілкуватися з викладачами та виконувати свої творчі роботи у майстернях. Результат цього семестру перевершив очікування: відбулися повноцінні перегляди в рамках літньої екзаменаційної сесії. Більшість семестрових і дипломних робіт виконані у матеріалі. Наскрізною у темою студентських проєктів стали трагічні події війни в України, які вони переосмислювали кожен у свій спосіб.
 
Сьогодні у нас свято! Ми випускаємо 203 бакалаври ЛНАМ 2022 року. Дякуємо Збройним силам України за таку можливість! Також велика подяка усім, хто продовжує підтримувати та допомагати нашій Академії в ці нелегкі часи. Віримо у нашу перемогу і силу мистецтва.
 
Слава Україні!
 

Повернутись назад