Реєстрація на ЄВІ для вступників в магістратуру

середа, 31. 05. 2023

РЕЄСТРАЦІЮ НА ЄВІ ЗАВЕРШЕНО!!!

8 травня
розпочинається реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті (ЄВІ), яка триватиме до 31 травня 2023 року (включно).

Реєстрацію здійснює приймальна комісія ЛНАМ. 

Як зареєструвати на ЄВІ?

Щоб зареєструватися, Вам потрібно cформувати комплект документів та заповнити  google-форму.

Крок 1. Роздрукуйте, заповніть та відскануйте заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, виберіть населений пункт, у якому бажаєте пройти ЄВІ.

Крок 2. Перед заповненням google-форми відскануйте наступні документи:

  •         заява-анкета;
  •         документ, що посвідчує особу;
  •         документ, що підтверджує інформацію про РНОКПП;
  •         довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для вступників з ІНШИХ ЗВО, студентам ЛНАМ довідка не потрібна) (шаблон довідки);
  •         документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  •         медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  •       фотокартку для документів (до 1 Мб).

Крок 3. Заповніть google-форму за посиланням та прикріпіть необхідні документи. 

Крок 4. Перевірте вашу електронну адресу, на яку буде надіслано  реєстраційну картку учасника вступного випробування, та номер телефону, оскільки вам телефонуватиме працівник приймальної комісії  для підтвердження внесених даних.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Крок 5. Отримайте Ваш екзаменаційний листок:

  • особисто в приймальній комісії ЛНАМ
  • поштовим зв’язком Нова Пошта або Укрпошта

Крок 6. Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадуємо, що ЄВІ є обов’язковим випробуванням для вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на базі НРК6, який міститиме тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Детальніше про вступні до магістратури

Відео УЦОЯО: "Вступні до магістратури у 2023 році. Ви запитуєте ー ми відповідаємо"

Повернутись назад