Програма наукової конференції ЛНАМ «Мистецтво – Дизайн – Архітектура: історія, теорія, практика»

четвер, 10. 11. 2022

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 9‒10 листопада взяти участь у роботі наукової конференції «Мистецтво – Дизайн – Архітектура: історія, теорія, практика», яка відбуватиметься в аудиторіях кафедри графічного дизайну ЛНАМ (Лабораторний корпус, 6 поверх).

Розпочнеться конференція пленарною дискусією “Львівська мистецька школа: питання дефініції” 9 листопада о 10.00 в аудиторії 606.

Програма конференції: https://cutt.ly/xN9tq4t

Регламент виступу учасників конференції до 10 хв.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Щорічна конференція у Львівській національній академії мистецтв об'єднує професійну спільноту мистецтвознавців, культурологів, художників, дизайнерів, архітекторів, кураторів, менеджерів мистецтва із середовища Академії та інших наукових і творчих інституцій.

До участі в конференції долучились науковці, викладачі закладів вищої освіти, здобувачі наукових ступенів.

Тематичні напрямки конференції:
● Архітектура
● Аудіовізуальні мистецтва
● Образотворче мистецтво
● Декоративне мистецтво (ремесла)
● Реставрація творів мистецтва
● Дизайн