Презентація виставкового проєкту «Мистецтво молодих – 2023» у Львівському палаці мистецтв

середа, 06. 09. 2023

6 вересня о 15:00 год. у Львівському палаці мистецтва (3-й поверх, вул. Коперніка, 17) відбудеться презентація виставкового проєкту «Мистецтво молодих – 2023» та нагородження переможців за участі представників Національної академії мистецтв України.

В рамках заходу відвідувачі мають унікальну можливість побачити в одному виставковому просторі шість провідних мистецьких ЗВО України. Виставка, яка демонструє творчий потенціал молодих митців країни та їх професійну підготовку у різних напрямках та формах, налічує понад 200 дипломних робіт випускників НАОМА, ЛНАМ, ХДАДМ, КДАДПМІД ім. М. Бойчука, ЗАМ та КІПДМ, створені за останніх 5 років (2019-2023).

Також в рамках заходу автори кращих робіт будуть відзначені почесними дипломами та медалями НАМУ у номінаціях «Монументальний живопис», «Станковий живопис» «Скульптура», «Графіка», «Архітектура та дизайн середовища», «Графічний дизайн», «Дизайн одягу», «Промисловий дизайн», «Цифровий дизайн», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Театрально-декоративне мистецтво та сценографія».

Запрошуємо!

Детальніше про проєкт «Мистецтво молодих – 2023»

Повернутись назад