Показ та обговорення фільму "Дельфін, який живе своїм життям і їсть торти"

середа, 04. 05. 2022
4 травня о 16:00 у галереї ЛНАМ відбудеться кінопоказ і обговорення документального фільму Дар'ї Молокоєдової, студентки Харківської державної академії дизайну і мистецтв, в рамках кінопрограми "ВИМУШЕНІ ПЕРЕСЕЛЕННЯ ТА РУХОМІ ЗОБРАЖЕННЯ”

Документальна відеоробота "Дельфін, який живе своїм життям і їсть торти" (2021) була створена до повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну Дашею Молокоєдовою, під час її подорожі мистецькими резиденціями. Робота є своєрідною ретроспективою в мирне, безтурботне або турботне – але не через бомби та евакуації – життя.

Тож ви побачите фільм, який створила реальність та який дізнався про що він тільки зараз. Фільм про життя, за яким неможливо не скучити, про мільон звуків та явищ, на які ми наштовхуємось час від часу, але можливо не бачимо зв'язок між ними. Фільм, який віднайде себе сам. Історія, яка намагається бути окремою, але життя ставить свої крапки. Зображення реальності, яка завжди навколо нас – але чи знаємо ми це?

Реальність, яка була і є теперь тільки за склом екрану. І поки є дельфіни, які живуть своїм життям та їдять торти, – є дельфіни, які вбивають, а також ті, які рятують. Натомість ми чекаємо свій торт з мирного життя, щоб хоч трохи в нього зіграти.

Даша Молокоєдова народилася в 2001 році в Краматорську. Наразі навчається в Харківській державній академії дизайну і мистецтв, разом із студент(к)ами якої за вимушених обставин переїхала до Львова. Станом на сьогодні завчається за програмами внутрішньої академічної мобільності у ЛНАМ. Резидентка мистецьких програм у Херсоні, Тернополі та Маріуполі. Брала участь у колективних виставках, серед яких варто згадати Mykolaiv ART Week_CHANGE: фестиваль актуального мистецтва. Її роботи були надруковані в ЗИНі «NEOTODRESH» Номер перший від Гарелея Неотодреш (Лисичанськ–Маріуполь). Також влаштовувала покази своїх документальних відеоробіт у Харкові, Краматорську та Старобільську. Серед медіа, з якими працює художниця – відео, фото, графіка, колажі та інші ручні приколи.

Запрошуємо відвідати захід.

Вхід вільний!