Мистецтво молодих 2023

субота, 09. 09. 2023

Всеукраїнська виставка "Мистецтво молодих - 2023"
17 серпня – 9 вересня
Львівський палац мистецтв (3-й поверх, вул. Коперніка, 17)


З 17 серпня у залах Львівського палацу мистецтв представлено виставковий проєкт «Мистецтво молодих-2023», який відбувається раз на чотири роки з ініціативи Національної академії мистецтв України та об’єднує кращі заклади вищої мистецької освіти. Цього року проєкт проходить у Львові.

До експозиції входять дипломні роботи останніх 5 років (2019-2023) випускників Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Львівської національної академії мистецтв, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, Закарпатської академії мистецтв та Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Виставка демонструє творчий потенціал молодих митців країни та їх професійну підготовку у різних напрямках та формах та специфіку освітніх програм кожної мистецької академії зокрема. Експозиція налічує понад 200 експонатів. Серед них - твори живопису, скульптури, реставрації, сакрального мистецтва, архітектури, дизайну, художнього скла, текстилю, кераміки, дерева, металу, сценографії та сценічного костюму, мультимедійні презентації тощо.
Це унікальна можливість побачити в одному виставковому просторі шість провідних мистецьких ЗВО України та ознайомитись із своєрідністю художніх регіональних шкіл, новими напрямами у образотворчому мистецтві та дизайні, виявити прогресивні методи підготовки творчої еліти та проаналізувати загальний стан мистецької освіти в Україні.

Кращі роботи будуть відзначені почесними дипломами та медалями Національної академії мистецтв України.
Офіційні заходи із презентації виставки та нагородження переможців відбудуться 6 вересня у Львівському палаці мистецтва за участі представників Національної академії мистецтв України.

Організатори:
Національна академія мистецтв України
Західний регіональний центр НАМ України
Львівська національна академія мистецтв
Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури
Харківська державна академія дизайну і мистецтв
Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука,
Закарпатська академія мистецтв
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва.

Партнер проєкту:
Львівський палац мистецтв

Повернутись назад