Лекція Пьотра Рипсона «Матеріалізації. Нові мистецькі практики в Польщі присвячені Голокосту»

вівторок, 13. 06. 2023

13 червня о 12:00 в Музеї ЛНАМ відбудеться лекція «Матеріалізації. Нові мистецькі практики в Польщі присвячені Голокосту» відомого дослідника, куратора, музеєзнавця Пьотра Рипсона (Польща)

Під час лекції він розповідатиме про нову хвилю польського мистецтва, пов'язану з Голокостом, про те, які художні форми використовуються і загалом про нову тенденцію, що поєднує дослідження з художньою практикою.

Пьотр Рипсон - історик літератури та візуальної культури, куратор Єврейського історичного інституту у Варшаві, заступник директора, а потім в.о. директора Національного музею у Варшаві (2011-2018 рр.), голова Міжнародної ради музеїв ICOM Польща з 2018 року. Доктор літературознавства (2002), магістр нубійських досліджень (1982). Автор 11 книг і понад 200 статей з мистецтва, інформаційної архітектури, візуальної комунікації та літератури.Куратор численних виставок сучасного мистецтва, історії дизайну, книг художників та візуальної літератури тощо. Пьотр Ріпсон був куратором виставки до 100-річчя незалежності Польщі (Національний музей) і виставки про лімінальний досвід у Варшавському гетто. Зараз він працює над презентацією Підпільного архіву Варшавського гетто в Німеччині (Мюнхенський центр документації з історії націонал-соціалізму) у 2022 р. та постійною експозицією в Музеї Ніко Піросмані в Мірзаані.

Запрошуємо відвідати захід!

Повернутись назад