Круглий стіл у галереї ЛНАМ "Практики промислового дизайну в Україні та Європі"

середа, 29. 03. 2023
29 березня о 15:00 у галереї ЛНАМ відбудеться круглий стіл на тему "Практики промислового дизайну в Україні та Європі".

Основні спікери: професор Ян Райліх (професор, Технічний університет Брно, Чеська Республіка), Павол Луптак (викладач кафдери промислового дизайну,Технічний університет Брно), Олександр Бойчук (професор ХДАДМ, дослідник дизайну), Інна Педан (ст. викладачка ХДАДМ, працює у сфері предметного дизайну), Віталій Кирилів (співзасновник дизайн-бюро “Hochu.rayu”), Петро Нагірний (дизайнер, перший проректор ЛНАМ).

Це вже другий захід, що  відбувається в рамках експозиції "Промисловий дизайн. Виставка робіт студентів технічного університету в Брно (Чехія)”, яка триває у галереї ЛНАМ до 30 березня.

Проєкт має на меті привернути увагу до напрямку промислового дизайну та впровадження якісної підготовки фахівців в цій сфері в Україні.

Організатори: Львівська національна академія мистецтв, Харківська державна академія дизайну і мистецтв, Технічний університет в Брно (Чехія)*.

Куратори: Петро Нагірний (ЛНАМ), Володимир Лесняк (ХДАДМ), Ян Райліх (Технічний університет в Брно).

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до дискусії!

Орієнтовна тривалість заходу – 1,5-2 години.

Вхід вільний.