Конкурс проєктів у Галереї ЛНАМ на 2024 рік

середа, 01. 11. 2023

Друзі! Раді повідомити, що вже 1 серпня ми оголошуємо початок конкурсу проєктів у галерею ЛНАМ на 2024 р. Ви маєте три місяці на якісну підготовку та презентацію концепцій ваших виставкових проєктів у галереї. 

Дедлайн подачі заявок на конкурс - 1 листопада 2023 р.

Галерея ЛНАМ – це простір для творчої молоді, де студенти та випускники Львівської національної академії мистецтв  можуть організувати свій проєкт. То ж якщо ви маєте круті ідеї і давно мрієте публічно презентувати свою творчість, чекаємо!

Порядок конкурсу

У Конкурсі можуть брати участь студенти та аспіранти ЛНАМ, а також випускники останніх п’яти років (від 2018 року випуску). Експонування проєктів здійснюється у Галереї ЛНАМ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кубійовича, 35Б, 1 поверх.

Конкурс проводиться з 1 серпня по 1 листопада 2023  року включно. Оголошення результатів конкурсу до 1 грудня 2023 р.

До розгляду приймаються індивідуальні та групові проєкти. В групових проєктах допускається участь випускників інших ЗВО мистецького спрямування до 2018 року за умови, що їх частка не є більшою за 50% заявлених учасників проєкту.

Тривалість експонування проєктів складає 2-3 календарних тижні з урахуванням 2 днів для монтажу виставки. Графік роботи галереї : пн-птн. з 10:00 до 18:00 та може бути змінений залежно від особливостей проєкту за поданням провідного фахівця з виставкової діяльності інформації ректору ЛНАМ.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на участь через Google форму, що знаходиться за посиланням https://forms.gle/fgxNRYdEcxgKM8gLA наступну інформацію: опис проєкту, перелік учасників, фотографії робіт, які будуть представлені у експозиції та візуалізацію проєкту у просторі у визначені терміни.

Візуалізація проєкту у просторі може бути здійснена у наступних формах: з використанням 3D макету галереї у програмі Sketch Up, з використанням картонних макетів галереї чи їх фотографій. Інші форми візуалізації мають бути попередньо погоджені з відділом комунікації та виставкової дліяльності ЛНАМ. У випадку якщо частина робіт на момент подачі проєкту ще не є створеними, замість них у візуалізації можна використати довільні умовні позначення. Файли для створення візуалізації доступні тут. Проєкти, що не матимуть візуалізації будуть відхилені на етапі технічного відбору.

Проєкти, що подаються студентами мають мати вказаних кураторів з числа викладачів чи працівників закладів вищої освіти мистецького спрямування.

Затвердження проєктів відбувається Художньою Радою ЛНАМ шляхом голосування. Залежно від наявних обставин, голосування може відбуватись в онлайн чи офлайн форматі. Рішення щодо формату відбору приймається на 7 днів до проведення засідання.

Зміст проєкту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учасникам, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови проєкт відсторонюється від участі в Конкурсі. 

Експонування у приміщенні галереї ЛНАМ є безкоштовним для студентів та аспірантів ЛНАМ. Після завершення експонування проєктів за участю випускників ЛНАМ чи інших осіб, одна з робіт залишається у фонді Галереї ЛНАМ (за вибором куратора проєкту).

Супровідні витрати щодо друку поліграфічних матеріалів, підписів до робіт чи інші видатки, необхідні для експонування покриваються автором (учасниками) проєкту.

Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у розгляді проєкту Художньою радою за умови надання неповної інформації щодо учасників проєкту, відсутності чи недостатній якості опису проєкту у чи відсутності візуалізації проєкту.

Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у експонуванні виставкового проєкту у випадку, коли візуальний матеріал, що подавався на затвердження проєкту не збігається з об’єктами, що плануються експонувати.

Галерея ЛНАМ - простір для творчих дебютів. Затверджені індивідуальні (персональні) проєкти повинні реалізовуватися у галереї ЛНАМ вперше. Якщо проєкт був затверджений через конкурс до реалізації в галереї, однак був попередньо повноцінно реалізований у іншому виставковому просторі, галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити в реалізації такого проєкту. 

Художня рада ЛНАМ залишає за собою право рекомендувати експонування пропонованого проєкту на період 2024-2025 року.

Залишились запитання?

Пишіть на пошту gallery@lnam.edu.ua,

конт.номер 093 876 67 9

в інстаграм https://www.instagram.com/gallery_lnam/ t 

Подати заявку можна тут: https://forms.gle/fgxNRYdEcxgKM8gLA 

Файли для створення візуалізації доступні тут https://cutt.ly/lVVzsO6 

Повернутись назад