Конкурс проектів у галерею ЛНАМ на 2020 рік

понеділок, 21. 10. 2019

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ У ГАЛЕРЕЮ ЛНАМ НА 2020 рік

1. У Конкурсі можуть брати участь студенти 1-6 курсів Львівської національної академії мистецтв та її структурних підрозділів, аспіранти ЛНАМ та випускники ЛНАМ та аспірантури ЛНАМ від 2015 року випуску. Експонування проектів здійснюється у Галереї ЛНАМ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кубійовича, 35Б, 1 поверх.
  2. Конкурс проводиться з 20 серпня по 31 жовтня 2019 року включно. Оголошення результатів конкурсу до 1 грудня 2019р.
  3. До розгляду приймаються індивідуальні та групові проекти. В групових проектах допускається участь студентів чи випускників з інших ЗВО України чи випускників ЛНАМ до 2015 року при умові, що їх частка не є більшою за 40% заявлених учасників проекту. Вікових обмежень щодо учасників з-поза ЛНАМ немає.
  4. Тривалість експонування проектів складає 3 календарних тижні з врахуванням 2 днів для монтажу виставки. Графік роботи галереї : пн-птн. з 10:00 до 16:00 та може бути змінений залежно від особливостей проекту за поданням керівника відділу видавництва та інформації ректору ЛНАМ.
  5. Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на участь (завантажити тут), фотографії робіт та візуалізацію проекту у просторі у визначені терміни в електронному вигляді на пошту info@lnam.edu.ua та принести підписаний екземпляр особисто у Галерею ЛНАМ.
  6. Візуалізація проекту у просторі може бути здійснена у наступних формах: з використанням 3д макету галереї у програмі Sketch Up, з використанням картонних макетів галереї чи їх фотографій (завантажити тут). Інші форми візуалізації мають бути попередньо погоджені з відділом видавництва та інформації ЛНАМ.
  7. Проекти, що подаються мають мати вказаних кураторів з числа викладачів, аспірантів чи працівників ЛНАМ.
  8. Затвердження проектів відбувається Художньою Радою ЛНАМ.
  9. Зміст проекту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать Учасникам, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови проект відсторонюється від участі в Конкурсі.
  10. Експонування у приміщенні студентської галереї ЛНАМ є безкоштовним для студентів та аспірантів ЛНАМ. Після завершення експонування проектів за участю випускників ЛНАМ чи інших осіб, одна з робіт залишається у фонді Музею ЛНАМ (за вибором куратора проекту). Статус заявника (студент/випускник) визначається датою затвердження проекту Художньою Радою ЛНАМ.
  11. Супровідні витрати щодо друку поліграфічних матеріалів, підписів до робіт чи інші видатки, необхідні для експонування покриваються учасником самостійно.
  12. Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у розгляді проекту Художньою радою за умови надання неповної інформації щодо учасників проекту, відсутності чи недостатній якості візуального матеріалу чи відсутності візуалізації проекту.
  13. Галерея ЛНАМ залишає за собою право відмовити у експонуванні виставкового проекту у випадку, коли візуальний матеріал, що подавався на затвердження проекту не збігається з об’єктами, що плануються експонувати.
  14. Художня рада ЛНАМ залишає за собою право рекомендувати експонування пропонованого проекту у іншому виставковому просторі в межах ЛНАМ.

Photo by Christian Fregnan on Unsplash

галерея ЛНАМ