Благодійний проєкт "Ми і Світ" запрошує митців до співпраці

вівторок, 30. 08. 2022
Дорогі мистці! Виставковий мистецький проєкт Ми і світ, Благодійний Фонд Козицького запрошує до співпраці.

Місія проєкту - промоція українського сучасного мистецтва в світі.

Відкритий набір до виставкових проектів у містах Європи, Америки, Канади та Австралії, зокрема:
- Прага (Чехія)
- Варшава (Польща)
- Лондон (Великобританія)
- Чикаго (США)
- Торонто (Канада)
- Мельбурн, Сідней (Австралія)
- Женева (Швейцарія)
- Париж (Франція)
- Мілан (Італія)

Кожна виставка в рамках проекту «Ми і Світ» має свою концепцію. Такі успішні експозиції українського мистецтва вже відбулися у Берліні (03.06), Відні (05.06), Львові (16.06), Парижі (28.06) та Римі (19.07).
По закінченню кожної виставки художники-учасники отримують друкований каталог та сертифікат участі від іноземних партнерів. Оскільки основною складовою виставкових проектів є благодійність, то зокрема фонд збирає кошти на протезування жінок, які постраждали внаслідок військових дій росії проти України (два протези фонд вже оплатив), а також на освітні стипендії для студентів, домівки і родини яких потерпіли в бойових точках України (на 4 стипендії - оплата річного навчання для студентів ЛНАМ фонд вже зібрав). У разі продажу твору художнику повертається 50% від вартості, яку він задекларував у договорі, а 50 % акумулюються на вищезгадані соціальні потреби.

Якщо Вам цікава співпраця надсилайте ел. адресу: weandworld2022@gmail.com - портфоліо, біографію і персональне фото.

Контактна особа - Каріна Давидова, тел. +380502632998