Безкоштовний доступ до онлайн сервісів Coursera та Udemy для освітян з України

вівторок, 11. 07. 2023

В межах підтримки освіти України в умовах повномасштабного вторгнення рф, лідери ринку онлайн-навчання – платформи Coursera та Udemy  пропонують студентам та викладачам з України тисячі безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін. У разі успішного закінчення користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

COURSERA
7000+ онлайн курсів з безкоштовними сертифікатами від провідних університетів та компаній світу.
Для доступу до безкоштовних курсів достатньо зареєструватися на платформі за допомогою корпоративного облікового запису @lnam.edu.ua

UDEMY
Найбільша в світі навчальна платформа за кількістю онлайн курсів. З понад 186 000 курсів Udemy обирає для Udemy Business лише 3% найуспішніших та найякісніших, доступ до яких зазвичай платний. Для українських закладів освіти доступ до 12,5 тисяч найкращих курсів Udemy безкоштовний. Всі курси дуже практичні та орієнтовані на конкретну задачу, можуть стати якісним доповненням навчальних дисциплін. Долучайтеся до спільноти Udemy, вдосконалюйте свої професійні навички, опановуйте нові!
Для доступу до безкоштовних курсів потрібно мати корпоративний обліковий запис @lnam.edu.ua та заповнити онлайн-заяву. Якщо у вас такого немає, заповніть реєстраційну форму і ми створимо. 

 

 

Повернутись назад