Наша команда

Федак Дарина 

голова студентської ради 

Привіт, я очолюю студентську раду нашої Академії. Тут я відповідаю за організацію роботи всієї команди (від підтримки роботи відділів до комунікації зі старостами). Часто є “місточком” для співпраці і комунікації студентів з керівництвом академії. До мене ти можеш звернутися у разі необхідності отримати більше інформації про діяльність студентської ради, або якщо просто маєш бажання  реалізувати ініціативу, але не знаєш як. Звертайтесь, завжди рада допомогти.   

Мій телеграм: @bogema2o
Моя пошта: darinafedak@gmail.com

Яслик Єва

секретарка студентської ради 

Я організовую контроль за виконанням рішень студентської ради та веду всю пов'язану з цим документацію.
До мене ти можеш звернутись для отримання витягів з протоколів зборів студради.
Я відкрита для спілкування людина, якщо потребуєш більшої душевної інформації, можеш звернутися до мене.

Мій телеграм: @YevyskaYaslik
Моя пошта: yevayaslik2@gmail.com

Івасюк Михайло

заступник голови студентської ради 

У студраді я відповідаю за організацію роботи голів факультетів, беру участь у засіданнях, де розглядаються проблемні питання студентського життя. У разі відсутності голови студради виконую її обов’язки.
До мене ти можеш звернутися щодо інформації про діяльність голів студентських рад факультетів.
Я той самий друг, який розуміє, “що тут твориться”. Ти завжди можеш написати мені.

Мій телеграм: @mivasyuk
Моя пошта: misha.ivasyuk.1223@gmail.com

Максименко Христина

голова правозахисного відділу

Я можу проконсультувати, допомогти вирішити питання, конфлікт, будь-яку ситуацію, де порушуються права наших студентів. Я виконую роль посередниці між студентами і адміністрацією. Якщо у вас є питання щодо правозахисного відділу, звертайтесь, будемо разом вирішувати.

Мій телеграм: @Khrystynamaks
Моя пошта: kristinamaks08@gmail.com

Веретильна Карина

голова проєктного відділу

Я відповідаю за те, аби ідеї не губилися, бо має виконуватися місія нашого відділу - створення більшого двіжу. Моя основна роль у команді відділу - тримати курс прямо і не дати розвалитися цьому човну (проєкту,команді).
До мене пишіть/звертайтесь якщо хочете:
- допомоги з реалізацією ідеї - ми проконсультуємо щодо можливості її втілення (де взяти гроші, до кого звертатися по щось там, як запросити того-то і т.д.) та, у міру можливості, втілимо;
- стати частиною відділу.

Мій телеграм: @karen_kya
Моя пошта: karynaveretylna@gmail.com

Хома Анна 

голова комунікаційного відділу

Я відповідаю за комунікаційний відділ — контент в соціальних мережах студради так чи інакше створюється нами. Основною метою для нас є інформування студентства про можливості та заохочувати створювати власні за нашого сприяння в інфопартнерстві. Ще одна важлива задача — висвітлення діяльності студентської ради через різні канали комунікації.

Я завжди готова допомогти, звертайтесь:
- є класний проєкт чи подія, про яку необхідно проінформувати студентів.
*ще крутіше, коли вона твого авторства — ми залюбки підтримаємо твою ініціативу
- потрібно “упакувати” проєкт, можу допомогти і проконсультувати
- хочеш стати частиною нашого відділу? Чекаю на свіжі ідеї та рішення :)

Мій телеграм: @khoma26
Моя пошта: anna26xoma@gmail.com

Крикун Марія

голова студентської ради факультету “Дизайн”

Я відповідаю за найбільший факультет в нашій академії! Слідкую за тим, щоб графічні дизайнери, дизайнери одягу та дизайнери середовища жили дружно і були в курсі всього, що відбувається в стінах ЛНАМ. 

Буду рада допомогти, підтримати і відповісти на всі ваші питання щодо факультету Дизайну :)

Мій телеграм: @c_sh_u
Моя пошта: krykun1m@gmail.com

Абрамова Анастасія

голова студентської ради кафедри Дизайну Костюму 

У студраді я відповідаю за комунікацію зі студентами на своїй кафедрі. Також намагаюся зробити свій невеличкий внесок у покращення кафедри, аби студенти були ще більше задоволені процесом навчання.
Я завжди відкрита до спілкування і, якщо ти навчаєшся на кафедрі дизайну костюму, ти можеш звернутися до мене у разі виникнення питань/конфліктів у процесі навчання.

Мій телеграм @abraamovaaa
Моя пошта nastya.abramova.0612@gmail.com

Моргун Діана

голова студентської ради кафедри Дизайну Середовища 

Я частина команди нашої студради. Відповідаю за зв'язок між нею та студентами своєї кафедри. Хочу, щоб кожен студент пам’ятав, що він не один на цьому непростому шляху здобування освіти  та може завжди звернутися по допомогу особисто мою або збірної наших старост. Вже 3 роки ( якщо ви читаєте це пізніше 2022 р., то більше 3 років) я староста і тому відповідати щоденно на чиїсь питання — стиль мого життя. Чекаю на твої! 

І пам'ятайте: макетування в серці. 

Мій телеграм: @hodordi
Моя пошта: diana0511dm@gmail.com

Шергіна Анастасія

голова студентської ради кафедри Графічного Дизайну 

Привіт, в студраді я відповідаю за благоустрій та хороше життя студентів на кафедрі графічного дизайну. Завжди готова вирішувати ваші проблеми та боротися за справедливість. 
Обов’язково звертайтесь, якщо у вас виникатимуть проблеми чи питання під час навчання (з викладачами, організацією навч. процесу, нестачею столів на вірменці, порушенням Академічної Доброчесності і т.д.) або ви маєте ідеї чи проекти, що хотіли б втілити на кафедрі.

Працюю 24/7, крім неділі, то божий день.

Мій телеграм: @shrgg
Моя пошта: a.shergina@lnam.edu.ua

Трубнікова Софія

голова студентської ради факультету ІТМ

Моєю основною метою як голови ІТМ є налагодження комунікації студентів кафедри з викладачами, адміністрацією академії та іншими кафедрами. Студенти мають розуміти, що кафедра ІТМ – в першу чергу про комунікацію, тому при виникненні конфліктів, питань чи пропозицій, ви можете писати особисто мені. Також, ви можете звертатись до мене з власними ініціативами щодо власних проектів, конекту з іншими кафедрами для співпраці або реалізації себе в загальноакадемічних івентах/проєктах/подіях.

Мій телеграм: @Zooonyaaa
Моя пошта: trubnikovasofia1@gmail.com

Якимів Дмитро

голова студентської ради факультету ДПМ

Відповідаю за факультет вказаний вище. Я проводжу інформування щодо нововведень в академії та займаюся всім іншим, що стосується комунікації зі студентами. Важливо наголосити: якщо ви студент з мого факультету, ні в якому разі не бійтеся зв'язатись зі мною - я зроблю все, що в моїх силах, щоб дати відповіді на ваші запитання або спільно з нашою командою вирішити проблеми чи конфліктні ситуації на ваших кафедрах (якщо вони є).

Мій телеграм: Barnakl_ua
Моя пошта: dima.djd844@gmail.com

Риженко Уляна

голова студентської ради  факультету ОМІР 

Як голова свого факультету, я відповідаю за комунікацію зі студентами, поширення свіжої інформації на таких кафедрах: СМ, МЖ, РТМ, АМП та МДС.
Мені важливо знати, що турбує вас.
Не бійтеся мені написати.
Я намагатимусь допомогти вирішити ваші питання. Завжди не проти зустрітись і поговорити про певні проблеми наживо (а за чашкою кави це було б ідеально).

Мій телеграм: @uliaryzhulya
Моя пошта: uliana5125@gmail.com

Луцко Еріка

голова студентської ради гуртожитку 

Як голова ради гуртожитку, я вислухаю всі твої запитання, пропозиції та потреби, і намагатимусь допомогти у вирішенні проблем. Також координую команду старост гуртожитку, котрі допомагають підтримувати його в порядку. Гуртожиток — як живий організм, який справно функціонує, бо ми всі докладаємо до цього зусиль. Будемо на зв’язку, звертайся!

Мій телеграм: @eerik_ko

Луїс Вейн Сікорський Крим

кімнатний психолог

Привіт, взагалі я Вася, але всі чомусь називають мене Луїс. Професійно перевертаю вазонки, доводжу всю студраду до нервового тіку, але вони мене дуже люблять.

Можу запропонувати тобі моральну підтримку, якщо чухатимеш мені живіт.

Ще вмію мурчати, кажуть, що то лікує.

Пиши в інстаграм @louiswain_ir

Мняв