Наша команда

Софія Іванчук

голова студентської ради

Привіт, я очолюю студентську раду нашої Академії. Тут я відповідаю за організацію роботи всієї команди (від підтримки роботи відділів до комунікації зі старостами). Часто є “місточком” для співпраці і комунікації студентів з керівництвом академії. До мене ти можеш звернутися у разі необхідності отримати більше інформації про діяльність студентської ради, або якщо просто маєш бажання реалізувати ініціативу, але не знаєш як. Звертайтесь, завжди рада допомогти.

Мій телеграм: @bulk_s
Моя пошта: 41aaza41@gmail.com

 

Дарина Федак

заступниця голови студентської ради

У студраді я є правою рукою голови студради, у разі відсутності Софії виконую її обов’язки. Відповідаю за організацію роботи голів факультетів, беру участь у засіданнях, де розглядаються проблемні питання студентського життя. До мене ти можеш звернутися щодо інформації про діяльність голів студентських рад факультетів.

Мій телеграм: @dara_fedak
Моя пошта: darafedak@lnam.edu.ua

 

 

Віктор Палій

секретар студентської ради

Я організовую контроль за виконанням рішень студентської ради та веду всю пов'язану з цим документацію. До мене ти можеш звернутись для отримання витягів з протоколів зборів студради. Я відкритий для спілкування, якщо потребуєш більшої інформації, можеш звернутися до мене.

Мій телеграм: @werbrent
Моя пошта: viiktor.paliy@gmail.com

 

 

Таміла Молнар

голова правозахисного відділу

Я можу проконсультувати, допомогти вирішити питання, конфлікт, будь-яку ситуацію, де порушуються права наших студентів. Я виконую роль посередниці між студентами і адміністрацією. Якщо у вас є питання щодо правозахисного відділу, звертайтесь, будемо разом вирішувати.

Мій телеграм: @afaik_tamila
Моя пошта: afaik.tamila@gmail.com

 

 

 

Настя Ковальова

голова проєктного відділу

Я відповідаю за те, аби ідеї не губилися, бо має виконуватися місія нашого відділу - створення більшого двіжу. Моя основна роль у команді відділу - тримати курс прямо і не дати розвалитися цьому човну (проєкту,команді).
До мене пишіть/звертайтесь якщо хочете:
- допомоги з реалізацією ідеї - ми проконсультуємо щодо можливості її втілення (де взяти гроші, до кого звертатися по щось там, як запросити того-то і т.д.) та, у міру можливості, втілимо;
- стати частиною відділу.

Мій телеграм: @sspookyscary
Моя пошта: nastyakovaljova@gmail.com

 

Анна Хома

голова комунікаційного відділу

Я відповідаю за комунікаційний відділ — контент в соціальних мережах студради так чи інакше створюється нами. Основною метою для нас є інформування студентства про можливості та заохочувати створювати власні за нашого сприяння в інфопартнерстві. Ще одна важлива задача — висвітлення діяльності студентської ради через різні канали комунікації.

Я завжди готова допомогти, звертайтесь:
- є класний проєкт чи подія, про яку необхідно проінформувати студентів.
*ще крутіше, коли вона твого авторства — ми залюбки підтримаємо твою ініціативу
- потрібно “упакувати” проєкт, можу допомогти і проконсультувати
- хочеш стати частиною нашого відділу? Чекаю на свіжі ідеї та рішення :)

Мій телеграм: @khoma26
Моя пошта: anna26xoma@gmail.com

 

Софія Козлова

голова волонтерського відділу

Я голова новоствореного волонтерського відділу. Ми з колегами робимо маскувальні сітки та окопні свічки для нашої армії. Реальність змушує нас бути гнучкими та все більше й більше нагромаджувати свої сили. Тому задля пришвидшення перемоги України над Росією закликаю вас приєднатися до нашого волонтерського штату і стати значною та вкрай необхідною його частиною! Також допомагаю студентам організовувати благодійні збори коштів.

 


Гарантуємо вам: інтелектуальні розмови, жарти, приємну музику (і про Пса Патрона), чай/каву (інколи – "потанцюймо?!") та смаколики. Вся актуальна інформація – на моїй сторінці в інстаграмі (@kizl_kozl)

Сподіваюся на вас!

Мій телеграм: @kizluk2905
Моя пошта: supercooker397@gmail.com

 

Руслана Зазюк

голова студентської ради факультету Дизайн

Я відповідаю за найбільший факультет в нашій академії! Слідкую за тим, щоб графічні дизайнери, дизайнери одягу та дизайнери середовища жили дружно і були в курсі всього, що відбувається в стінах ЛНАМ.

Буду рада допомогти, підтримати і відповісти на всі ваші питання щодо факультету Дизайну :)

Мій телеграм: @Runna_kh
Моя пошта: ruslanazazuik23@gmail.com

 

Вікторія Камінська

голова студентської ради факультету ІТМ

Моєю основною метою як голови ІТМ є налагодження комунікації студентів кафедри з викладачами, адміністрацією академії та іншими кафедрами. Студенти мають розуміти, що кафедра ІТМ – в першу чергу про комунікацію, тому при виникненні конфліктів, питань чи пропозицій, ви можете писати особисто мені. Також, ви можете звертатись до мене з власними ініціативами щодо власних проектів, конекту з іншими кафедрами для співпраці або реалізації себе в загальноакадемічних івентах/проєктах/подіях.

Мій телеграм: @vika_kaminska
Моя пошта: vikto16ria@gmail.com

 

Олексій Махновський

голова студентської ради факультету ДПМ

Відповідаю за факультет вказаний вище. Я проводжу інформування щодо нововведень в академії та займаюся всім іншим, що стосується комунікації зі студентами. Важливо наголосити: якщо ви студент з мого факультету, ні в якому разі не бійтеся зв'язатись зі мною - я зроблю все, що в моїх силах, щоб дати відповіді на ваші запитання або спільно з нашою командою вирішити проблеми чи конфліктні ситуації на ваших кафедрах (якщо вони є).

Мій телеграм: @oleksiy_mahnovskiy
Моя пошта: mahnovskiyoleksiy@gmail.com

 

Софія Іванова

голова студентської ради факультету ОМІР

Як голова свого факультету, я відповідаю за комунікацію зі студентами, поширення свіжої інформації на таких кафедрах: СМ, МЖ, РТМ, АМП та МДС.
Мені важливо знати, що турбує вас.
Не бійтеся мені написати.
Я намагатимусь допомогти вирішити ваші питання. Завжди не проти зустрітись і поговорити про певні проблеми наживо.

Мій телеграм: @hisofica
Моя пошта: zosia.ivanova72@lnam.edu.ua

 

Ілля Турчин

голова студентської ради гуртожитку

Як голова ради гуртожитку, я вислухаю всі твої запитання, пропозиції та потреби, і намагатимусь допомогти у вирішенні проблем. Також координую команду старост гуртожитку, котрі допомагають підтримувати його в порядку. Гуртожиток — як живий організм, який справно функціонує, бо ми всі докладаємо до цього зусиль. Будемо на зв’язку, звертайся!

Мій телеграм: @turchn
Моя пошта: turchyyyn@gmail.com

 

Луїс Вейн Сікорський Крим

кімнатний психолог

Привіт! Взагалі-то я Луїс Вейн Сікорський Крим, але друзі кличуть Лусік. Професійно перевертаю вазонки, доводжу всю студраду до нервового тіку, але вони мене дуже люблять. А ще частенько забігаю на пари в академію.

Можу запропонувати тобі моральну підтримку, якщо чухатимеш мені за вушком. Ще вмію мурчати, кажуть, що то лікує.

Пиши в інстаграм @louiswain_ir

Мняв

 

ГОЛОВИ СТУДРАД КАФЕДР

Анастасія Шергіна

голова студентської ради кафедри Графічного дизайну

В студраді я представляю інтереси студентів кафедри Графічного дизайну, допомагаю, підтримую та забезпечую. До мене ви можете звертатись зі своїми проблемами, питаннями і пропозиціями, а я зі свого боку зроблю так, щоб ви точно були почуті.

Працюю 24/7, крім неділі, то божий день.

Мій телеграм: @shrgg
Моя пошта: a.shergina@lnam.edu.ua

 

Анастасія Кончаківська

заступниця голови студентської ради кафедри Графічного дизайну

Займаю посаду заступниці, відповім на всі питання які у вас виникають, допоможу вирішити великі і маленькі трабли разом з головою. Одна Настя добре, а дві краще!

Мій телеграм: @xxfzzf
Моя пошта: koncakivskanasta@gmail.com

 

 

 

Катерина Марченко

голова студентської ради кафедри Дизайну одягу

Привіт, основна моя місія разом із нашими студентами зробити із кафедри ще смачнішу цукерочку. Тому, якщо ти маєш класну ідею, яку можна реалізувати разом, або у тебе виникають якісь непорозуміння з викладачами — пиши мені! Ми завжди із студентами за щось нове, свіже і стильне. А головне: за доброчесність, екологічне спілкування та дружню атмосферу. Звертайся у будь-яких випадках, буду рада допомогти.

Мій телеграм: @Myyrkate
Моя пошта: myyrkate2003@gmail.com

 

 

Оля Гнатів

голова студентської ради кафедри Дизайну середовища

Спочатку на світ з'явилася я, а потім слово "довіра", тож із всіма проблемами та іншими приколами активно закликаю звертатись.

Мій телеграм: @olyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Моя пошта: olyamomo214@gmail.com

 

 

 

Ангеліна Шевченко

голова студентської ради кафедри Монументального живопису

Привіт, вказано, що я Ангеліна, але можете спокійно звертатись до мене Геля :) Я відповідаю за всі питання, які пов'язані з кафедрою живопису і з радістю готова відповісти на ваші монументальні і не дуже питання. Також до мене можно звернутись за порадою та у разі виникнення конфліктних ситуацій.

Мій телеграм: @peculiar_seal

Моя пошта: angelinashevchenko27@gmail.com

 

 

Оленка Котовська

голова студентської ради кафедри Актуальних мистецьких практик

Я відповідаю за мир та спокій на нашій кафедрі, сподіваюсь, що ваші проблеми та непорозуміння ми зможемо вирішити разом!

Мій телеграм: @okotovska
Моя пошта: okotovskaaa@gmail.com

 

 

 

Андрій Теслюк

голова студентської ради кафедри Реставрації творів мистецтва

Моє головне завдання на цій посаді - інформувати студентів про події нашої академії, та давати їм змогу брати участь в покращенні нашої кафедри. Я завжди відкритий до пропозицій, ідей чи зауважень. Якщо вам, як і мені, хочеться розвивати нашу кафедру, вводити щось нове, або коректувати старе — звертайтесь до мене, старатимусь приділяти увагу всім.

Мій телеграм: @japplez
Моя пошта: andriytesliuk@gmail.com

 

 

Олена Моргун

голова студентської ради кафедри Сакрального мистецтва

Привітик! Я голова студентської ради кафедри сакрального мистецтва. Якщо в тебе виникла якась проблема на кафедрі, маєш якісь питання, пропозиції чи необхідно з кимось зв'язатися – ти можеш не соромитися й сміливо звертатися до мене за допомогою. Ти не один/одна. Труднощі краще долати разом! Підтримаю і пригощу чаєм.

Мій телеграм: @a3ddee
Моя пошта: morhunolena09@gmail.com

 

Софія Дребот

голова студентської ради кафедри Монументально-декоративної скульптури

Я голова студентської ради кафедри, тож ти можеш звернутися до мене з питаннями, які тебе турбують на кафедрі. Також я можу допомогти тобі зв’язатися з студрадою, коли у тебе виникли проблеми, або сходити з тобою на каву:)

Мій телеграм: @Akylka_02
Моя пошта: sofiadrebot0205@gmail.com

 

 

 

Соломія Саган

голова студентської ради кафедри Художнього текстилю

Як голова своєї кафедри - я комунікую з студентами, які навчаються на ХТ. Якщо хочеш про щось дізнатись, або виникли непорозуміння, бажаєш вирішити певні питання - я зроблю все можливе, щоб допомогти тобі у цьому. Я відкрита до розмов, не кусаюсь:) Буду рада підтримати тебе і вислухати. Звертайся!

Мій телеграм: @sol14ka
Моя пошта: solomiyasagan640@gmail.com

 

Анна Синюк

голова студентської ради кафедри Художньої кераміки

Якщо ти обрав(-ла) навчатися на художній кераміці, ти обрав(-ла): життя, дружбу, жвачку і бути постійно в глині. Якшо серйозно, кераміка неймовірно цікава і афігенська штука.Та камон, у нас на кафедрі гончарне коло працює на підшипнику від танка! Питання ще є? Якщо є, то можеш сміливо до мене звертатися, і я допоможу чим зможу:)

Мій телеграм: @clansyin
Моя пошта: prostoannsy@gmail.com

 

Олександр Макогон

голова студентської ради кафедри Художнього скла

Треба було тут щось написати, тому: живіть, любіть, слухайте рок-н-ролл і гарно навчайтеся на кафедрі художнього скла. Звертайтесь за потреби, якщо щось ніцейвочкається.

Мій телеграм: @san4ous_21
Моя пошта: makogonalexandr1234@gmail.com

 

 

 

Борис Мєдвєдєв

голова студентської ради кафедри Художнього дерева

Я Борис, проста прямолінійна людина, трудоголік та ініціативна персона, всі побажання стосовно кафедри пишіть без вагань. Наша кафедра стане кращою — я в цьому впевнений, а рости нам є куди!

Мій телеграм: @N0_sm00king
Моя пошта: medvedev0705borys@gmail.com

 

 

Андрій Фратовчан

голова студентської ради кафедри Художнього металу

Вважаю, що хороший колектив — це вже показник успішності. Мені 20, і я з чудового міста Коломия. ЛНАМ стала для мене другим домом. Я дуже ціную свою кафедру, і намагаюся зробити все можливе, щоб покращити навчальний процес. Кожен студент може впливати на розвиток навчання, тому на кінець додам: ''Не ігноруйте опитування! Вони важливі!''. В разі чого звертайтесь, буду радий допомогти:)

Мій телеграм: @fratovthanЇ
Моя пошта: afratovcan@gmail.com

 

 

Єлизавета Халілова

голова студентської ради кафедри Історії і теорії мистецтва

На своїй посаді я відповідаю за комунікацію між студентами та викладачами. Можете звертатися до мене особисто, якщо виникли конфліктні ситуації — знайдемо конструктивне рішення. Залюбки допоможу вам втілити творчі задуми. Пишіть до мене, охоче з вами поспілкуюсь.

Мій телеграм: @khalilovaliza
Моя пошта: lizahalilova2004@gmail.com

 


 

Олександра Перетятько

голова студентської ради кафедри Менеджменту мистецтва

Я відповідаю за те, щоб студенти менеджменту шарили, що відбувається на кафедрі, проходили всі опитнички(!!!) та продовжували любити життя й обирали добро.

Сміливо пишіть мені за потреби :)

Мій телеграм: @pealsek
Моя пошта: peretyatko2016@gmail.com