Антиплагіат

Відповідно до «Положення про запобігання порушення права інтелектуальної власності та забезпечення академічної доброчесності в навчальній, творчій, науковій та науково-дослідній роботі учасників навчального процесу ЛНАМ» у практику підготовки дипломних робіт ввелась апробація наукової (теоретичної) кваліфікаційної роботи на предмет запозичень (плагіату) за допомогою онлайн-системи StrikePlagiarism.com

Для використання системи потрібен лише будь-який веб-переглядач та підключення до Інтернету.

Кожен студент/аспірант може перевірити свою наукову роботу безкоштовно лише один раз.

Для проходження перевірки студенту необхідно:

1. подати на свою кафедру адресу персональної електронної пошти для того, щоб адміністратор   зареєстрував вас в системі; 

2. У листі з реєстраційними даними, який ви отримаєте на свою персональну електронну пошту, потрібно активувати ваш обліковий запис в системі та встановити пресональний пароль (лист з активацією облікового запису може потрапити в спам, перевірте його)

3. Увійти в персональний кабінет на сайті StrikePlagiarism.com та самостійно завантажити свою наукову роботу (файл) на перевірку у відповідності до інструкції.

Інструкція для Користувача

На перевірку завантажується окремо сформований файл ( без титульної сторінки, змісту, переліку ілюстрацій та переліку літератури, лише Вступ, Розділи та Висновки)
У вікні налаштування уважно заповніть назву роботи та виберіть вашого наукового керівника з готового автоматичного переліку, оберіть тип документу (наприклад, магістерська робота).
Якщо у переліку наукових керівників немає вашого, зробіть це поле не обов'язковим для заповнення, посунувши біля цього поля бігунок вправо.
Після натискання "додати" оберіть тип перевірки - "з балансу користувача".
Результати перевірки будуть сформовані у відповідності до Інструкції про Інтерпретацію звіту подібності

4. Після завершення процесу перевірки (зазвичай 10-15 хвилин) потрібно видрукувати такі автоматично згенеровані у персональному кабінеті Користувача документи:
короткий звіт подібності (зразок)
зайдіть в особистий кабінет—документи—дії—завантажити короткий звіт PDF

протокол аналізу звіту подібності науковим керівником (зразок)
зайдіть в особистий кабінет—документи—протоколи

4. Короткий звіт та підписаний науковим керівником протокол аналізу звіту докладаються до дипломної роботи (зшивати не потрібно).

 

Питання-відповіді за адресою
plagiat@lnam.edu.ua

Відеозапис онлайн консультації з питань перевірки тексту наукової роботи на подібність (плагіат)