Події відділу міжнародних зв'язків

25  Вересень Понеділок

Оптимізація мистецьких діалогів: львівські зустрічі з Фань Діанем

В динаміці культурно-мистецьких подій Львова не завжди є можливість зосередити належну увагу на якісну кваліфікацію тих чи інших ініціатив –
виставок, творчих пленерів, презентацій, фестивалів, наукових форумів. Однак серед усього розмаїття організаційних форм є такі, які мають далекосяжну перспективу розвитку. Саме до таких слід віднести серпневі зустрічі з видатним сучасним китайським художником, ректором Центральної академії мистецтв Китаю Фань Діанем. Вони передбачають розвиток вже у нових формах співпраці між мистецькими навчальними закладами України та Китаю на тривалу перспективу.

Детальніше »

19  Вересень Вівторок

Зустріч зі студентами, що пройшли на навчання за програмами обміну

19 вересня 2017 року (вівторок) о 15.00 в приміщенні музею ЛНАМ (головний корпус, 2 поверх) відбудеться зустріч зі студентами, які пройшли конкурсний відбір і навчатимуться у 2017-2018 навчальному році за Програмою обміну у партнерських ВНЗ Республіки Польща.

 

Детальніше »

18  Вересень Понеділок

Обговорення та підсумок проекту Станіславу Виспянському

18 вересня 2017 року від 11.00 до 15.00 в Актовому залі ЛНАМ відбудеться обговорення та підсумок проекту, присвяченого відомому польському митцю Станіславу Виспянському, за участю директора Міської бібліотеки м. Глівіце (Республіка Польща).  У рамках проекту заплановані: лекції про творчість Станіслава Виспянського; майстер-клас стосовно творчості Станіслава Виспянського (проводить випускниця мистецького відділу Сльонського університету в Цєшині Марта Франсковяк).

Запрошуємо на зустріч студентів, викладачів та працівників Академії.

 

30  Березень Четвер

Зустріч "Можливості програми Erasmus+"

 о 14.00 в Актовому залі ЛНАМ Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно із ЛНАМ проводить інформаційний день «Можливості програми ЄС Еразмус+ для ВНЗ та студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу».

Детальніше »