Фонд "Leopolis for Future"

15 вересня 2021 року продовжено угоду про співпрацю Львівської національної академії мистецтв із Фондом "Leopolis for Future".
На зустрічі президент Фонду Гжегож Валюшевський відзначив високий рівень підготовки наших студентів.
Серед присутніх керівники Львівського національного університету ім.І.Франка, Львівської політехніки, 
Українського Католицького Університету та керівництва міста.

 

4 грудня 2014 р. у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові відбулось урочисте підписання угоди Львівської національної академії мистецтв із фондом «Leopolis for Future».

Ціллю Фонду «Leopolis for Future» є підтримка професійного розвитку талановитих студентів вищих навчальних закладів Львова шляхом організації для них програми стажування у відомих польських компаніях та установах і надання їм можливості взяти участь в Європейському Фінансовому Конгресі.

В рамках програми стажування «Leopolis for Future» 2015 року 25 найкращих українських студентів, що навчаються в Львівському національному університеті імені Івана Франка, Львівській політехніці та Львівській національній академії мистецтв, проходили стажування, метою якого є продемонструвати кращі практики та розв’язання організаційних, правових і соціальних проблем у сфері бізнес-операцій та самоврядування.

Студенти розпочали свою подорож у червні 2015 року з участі у п’ятому Європейському Фінансовому Конгресі, згодом група направиться в різних напрямках Польщі, напр. — Гданськ, Варшаву, Познань, Плоцьк...

СПИСОК СТУДЕНТІВ ЛНАМ – УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ «LEOPOLIS for FUTURE»

Відгуки учасників 2022р.

Тетяна Тітарєва:

Влітку-восени 2022 року мала чудову можливість постажуватися в одній з найбільших польських компаній LPP, відділ Reserved man, яка розташована в Гданську. За три місяці життя й праці в Польщі отримала величезну кількість позитивних вражень. Адаптація до нових умов відбулася дуже легко завдяки дбайливому ставленню представників компанії. Моїми обов'язками було створення спершу мудбордів, потім ілюстрацій й принтів для майбутніх колекцій чоловічого одягу. Я створювала дизайни на сучасній техніці в комфортабельному офісі. Хоч я була і стажисткою, але відчула свою залученність в створенні важливого продукту. Мрію побачити кілька моїх дизайнів в магазинах компанії весною й влітку. Також стажування подарувало знайомство з культурою іншої країни. Туризм і проживання в країні кардинально відмінні за степенем культурного занурення. Отже, стажування в компанії LPP є одним з найважливіших досвідів у моєму дизайнерському житті і я дуже вдячна організаторам й академії за таку професійну практику.

Відгуки учасників 2021р.

Вероніки Довгаль:  

Я безмежно вдячна програмі  "Leopolis for future" та усім організаторам за цей надзвичайно великий досвід, та за чудові нові знайомства, які уже переросли в міцну дружбу! 
Я проходила трьохмісячне  стажування у місті Гданськ в корпорації LPP S. A. у відділі White Line ladies  RESERVED. Для мене це був перший професійний досвід стажування в якості дизайнера одягу, і я можу з впевненістю сказати, що це було незабутньо!
Основним моїм завданням було проектувати верхній одяг(оскільки я потрапила у відділ "outwear"), але також змогла спробувати себе у ролі дизайнера суконь та костюмів. Щоденно, я черпала натхнення для нових ідей, створювала мудборди, робила швидкі та  технологічні ескізи, проектувала і документувала моделі, перевіряла етапи створення кожної речі та складала "мапи" колекцій. Мені надзвичайно пощастило з людьми, які мене оточували, усі були дружні, привітні та готові допомогти.
Це стажування дало мені можливість зрозуміти і побачити чим відрізняється професія дизайнера у великій корпорації по виробництву продукції в сфері "fast-fashion" від дизайнера у домі моди або ж ательє. Ще одним хорошим аспектом стала практика польської та англійської мов, якими потрібно було володіти. Вчити іноземні мови надзвичайно важливо, у чому я вкотре переконалась!
Насправді, "Leopolis for future" - це не лише програма стажувань, це величезна можливість пізнати і віднайти щось більше: друзів, досвід, емоції від подорожей та приємних моментів!  Ці три місяці, я буду згадувати ще дуже довго! 
Дуже рада, що у нашій академії є така унікальна можливість для цілеспрямованих і відданих своїй справі студентів  попрацювати у такому чудовому місці!
Ще раз хочу подякувати усім, хто подарував мені цей великий багаж досвіду, нових вмінь, вражень та емоцій!

Відгуки учасників 2018р.

 

Дмитро Дудук:  Мені пощастило стажуватись в одній з наймасштабніших польських компаній, що займається продажем одягу – LPP. Чудові умови проживання в котеджному районі, дружній колектив міжнародних спеціалістів, широкі можливості для самореалізації і 30 хвилин до морського узбережжя перетворили місяць стажування на захоплюючу та незабутню подорож.  Як графічний дизайнер, я займався розробленням принтів для чоловічої лінії одягу бренду Reserved. До моїх обов‘язків входили: пошук ідей та концепцій, створення графічних принтів та їх подальше документування. Поміж цим ми часто відвідували різноманітні воркшопи, презентації та зустрічі з відомими дизайнерами. Робочий день тривав з 8:00 по 16:00, що дозволяло навіть в будні дні насолоджуватись всіма подіями та розвагами, які відбувалися в місті. Приємно, що більшість футболок, які ми проектували досі продовжують з‘являтись на офіційному сайті Reserved і в роздрібних магазинах (в тому числі й у Львові). Це неймовірно тішить та мотивує. Дякую академії і фонду «Leopolis for Future» за цю унікальну можливість :)

Відгуки учасників 2017р.

 

Борис ГаврилюкЯ проходив  стажування на польській фірмі LPP в м. Гданськ. «LEOPOLIS FOR  FUTURE» - це неймовірна можливість реалізувати свої можливості та вміння. Реальна робота на одній з найпотужніших фірм з виробництва, проектування та продажу одягу. Де основним моїм завданням було проектувати футболки та розробляти графіку для чоловічої лінії одягу бренду «RESERVED» в професійній команді графічних дизайнерів. Це незамінний досвід, нові знайомства, подорожі та робота мрії у світі «fast-fashion». Захоплююче випробування, в якому є складнощі, загадки та адреналін. Після чого приходить розуміння цінності навиків; усвідомлення власних цілей та пріоритетів. Дане стажування для впевнених та розкомплексованих людей, які хочуть щось змінити в своєму житті)), які мусять володіти польською та англійською мовами, працювати в графічних редакторах та орієнтуватись і любити світ «fashion». Основне – мати цілі та бажання, а решта – прийде). У підсумку, я отримав масу вражень, досвіду, пригод та пропозицію перспективної роботи на потужній фірмі. Щиро дякую організаторам та колегам за цю чудову можливість!

Відгуки учасників 2016р.

 

Анастасія АнгеловськаЦе були незабутні 3 місяці! Стажування в LPP дало мені величезну масу абсолютно нового досвіду та вражень. Ми працювали в чоловічому відділі футболок в бренді Reserved та мали змогу взяти участь у всіх етапах створення речей, починаючи від формування клімату для колекції та підбору інспірацій та закінчуючи дизайном самих речей, документуванням та висиланням на фабрику в Бангладеш. Потім ми отримували приклади  наших футболок з фабрики і займалися їх коментуванням та коректуванням. Дуже дружній колектив, високий професіоналізм команди та велике бажання нас чогось навчити мене приємно вразили, а місто просто закохало в себе. Дуже приємно, що в нашій академії є така чудова можливість для студентів.

Василь МалетичЗ червня по вересень проходив тримісячне стажування на фірмі LPP, а саме у центральному офісі у  відділі Reserved, що знаходиться у Гданську. Було дуже цікаво  побачити, як функціонує компанія з багатоміліонним капіталом і відчути себе частиною цього. Я працював графічним дизайнером у відділі чоловічого одягу. І розробляв прінти на колекцію футболок, яка вийде в світ вже наступного року. Це стажування дало мені великий досвід роботи в графічних редакторах та можливість оцінити стаціонарний вид праці. А місто Гданськ  та Балтійське море весь час надихали і зробили літо незабутнім. Радий, що є такі гранти для українських студентів та рекомендую всім обов’язково брати участь.

Каріна ПасєчкаЦього літа я отримала унікальну можливість працювати на цілу корпорацію Grupa AVIVA, це компанія, яка займається страхуванням. Я займала посаду стажера - штатного графічного дизайнера. Не зважаючи на всю комерційність, яка властива страховим фірмам, я все ж отримала гарний досвід роботи. Я працювала у відділі кадрів, що погодьтесь, лякає, адже зовсім ніяк не зв'язано з творчістю, проте я отримувала досить творчі завдання. Пірнула у комерційний і реальний світ з головою. За час перебування у Варшаві, ми з моєю, тепер вже подругою Дашою Руденко, мали невелику нагоду подорожувати. Побачили деякі міста Польщі, а також з'їздили у Берлін на вихідні. У підсумку, можу сказати що це було чудове літо, я зустріла багато нових знайомих і навіть трошки закохалась у Варшаву:) 

Даша РуденкоЦього літа я мала неймовірну можливість проходити стажування у Варшаві в страховій компанії "Aviva" на посаді графічного дизайнера. Я отримала великий досвід роботи в такій великій компанії з клієнтами та різними замовниками, а також в команді з дизайнерами. Я розробляла журнали, буклети, рекламу та фірмові стилі. Це стажування дало мені поштовхи в пошуках себе, дало зрозуміти чим саме я хочу займатися в майбутньому. Я мала честь познайомитись з багатьма цікавими людьми, знайшла нових друзів, які надихали мене впродовж усього стажування. Я вдячна, за таку можливість! Це було дійсно незабутнє літо!

Відгуки учасників 2015р.


Рибак Ганна:
Стажування в Etos S. A. було дуже хорошим досвідом для мене. Вперше працювала в компанії такого масштабу, тому насправді цікаво було влитись в її життя на місяць, а також дізнатись, як все крутиться в великому "світі моди".
Значну роль відіграла і сама локація. Гданськ - чудове місто із приємним кліматом, неймовірної краси старим містом, живими вечірніми вуличками та, звичайно ж, морем.
Цей місяць не тільки з'явиться пунктом в CV, а й запам'ятається мені приємними новими знайомствами, прогулянками по вечірньому Гданську та вихідними біля моря.

Ксенія Жижій: У липні 2015 року я проходила стажування  в центральному офісі Reserved, який є одним з 5 брендів компанії LPP S.A. Це компанія міжнародного масштабу, яка заснована у Гданську та вже понад 20 років успішно працює у швейній промисловості.
До Гданську ми поїхали удвох з Мартою Ференц. Працювали графічними дизайнерами у чоловічому відділі. Команда, у якій ми були стажерами, займається розробкою футболок та принтів для них. Ми допомагали у розробці варіантів до наступних колекцій одягу бренду Reserved. А саме працювали над фото колажами, рапортами на тканини, написами та ілюстраціями.
Хоч я і не навчаюся на графічному дизайні та, для мене особисто, це був дуже цікавий досвід. Я змогла побачити процес створення одягу «від кухні» та деякий час бути його частиною. Сподіваюся, що для Reserved моя робота була корисною.

Марта Ференц: Цього літа я мала можливість стажуватися на фірмі LPP S.A.,а саме — у відділі дизайну чоловічого одягу бренду Reserved. Як для студентки художнього текстилю, я отримала незабутній досвід. Протягом місяця часу, я, разом із графічними дизайнерами Reserved, розробляла графіку (прінти на футболки, рапортні композиції на сорочки, тощо) відповідно до сучасних трендів і вимог маркетингу. Будучи студенткою ЛНАМ (текстиль), робота на фірмі була мені близькою, подекуди незнаною, а часто добре відомою із робіт, які виконувала в академії. Тепер, після стажування, я не можу пройти осторонь людини, яка одягнена у якийсь одяг із графічним принтом. Перше, що спадає на думку — чи це гарна графіка, в якій техніці виконана, як саме її розробляв дизайнер, і щоб сказали про неї дизайнери-графіки Reserved у Гданську. Неймовірна краса міста Гданська, Балтійське море, приязний колектив,який гарно прийняв мене, запам?ятаються надовго, а знання і вміння залишаться на завжди.

Переста Наталія: Компанія Etos S.A керує мережою з 260 магазинів під маркою «Diverse» та «Diverse Extreme Team». Під час стажування я займалась розробкою друкованих матеріалів (інструкції та ін.), принтів для жіночих футболок та документацією до них. Я отримала унікальний досвід та дізналась про етапи створення продукту від ідеї до полиць магазину. Не менше емоцій залишило чарівне Тримісто та звісно ж, море. Дякую за чудову можливість).