Галерея ЛНАМ

Відкриття галереї Відкриття галереї Початок Вхід ДЕК КІДПМ КІДПМ Art-anthropology Art-anthropology ПО ЗА ПО ЗА Мить Фактура Захисти Захисти Сакр.мистецтво Сакр.мистецтво Захисти Мить Дипломні роботи Вчитель та учень В.Зимомря Т.Попович Відкриття галереї Початок Кельце Кельце Від школи до храму М.Москалюк ДЕК ДЕК М.Москалюк КІДПМ КІДПМ ПО ЗА М.Москалюк ДЕК Art-anthropology ДЕК Худ.скло Л.Панчишин Захисти Захисти Захисти Від школи до храму захисти дипломів


Галерея ЛНАМ
– це мистецький простір, створений з метою підтримки творчих ініціатив студентської молоді. Сучасно обладнана галерея повинна стати повноцінним осередком культурно-мистецького життя міста, бути своєрідним інкубатором авторських проектів студентів і випускників академії. Ніяких жанрових, стилістичних чи інших обмежень до творчих реалізацій, мета – створити максимально комфортну платформу для втілення ідей молодого мистецького середовища.

Я хочу виставити свої роботи у галереї. Як це зробити?
Подбати про бронювання залу необхідно заздалегідь. Раз на рік (вересень-жовтень) ми проводимо конкурс проектів та затверджуємо графік на наступний рік. Вам необхідно буде заповнити паспорт проекту, надіслати його на електронну скриньку info@lnam.edu.ua разом з мінімум 5 фотографіями робіт.

Хто може організувати виставку в галереї?
В першу чергу, галерея – це простір для студентів ЛНАМ, однак ми також приймаємо на розгляд проекти від випускників академії останніх 5 років, збірні проекти від студентів та викладачів мистецьких навчальних закладів України, формацій та з-за кордону. Для перерахованих вище – експонування у нашому просторі безкоштовне. Щодо інших проектів – вони можуть розглядатися в індивідуальному порядку.

Що забезпечує галерея?
Зі свого боку ми надаємо приміщення, допомагаємо в написанні прес-релізу виставки, розсилці інформації в місцеві ЗМІ та веб-сайти, оформленні експозиції, підписів до робіт, виставленні світла. Решта видатків лягають на плечі організаторів. Але не хвилюйтесь – ми порекомендуємо, де краще надрукувати запрошення та плакат, які розміри є оптимальними тощо.
Завантажити логотип академії для плакату ви можете тут.

Як мають бути оформлені роботи для виставки?
Наша галерея обладнана сучасною системою галерейної підвіски. Картина підвішується на волосінь за допомогою ковзаючого по ній гачка, зафіксованого на потрібній висоті. Ця система забезпечує швидкість і зручність в монтажі виставки, тому заздалегідь подбайте про наявність гачків або петель на роботах. Кількість гачків в галереї є обмеженою (50 шт.). Висота рейки від підлоги 3,05м. Щодо експонування просторових об’єктів, в наявності є тумби висотою 80, 90 та 100 см (45*45см) та 120 см (30*30см). Їх кількість, а також реалізацію нестандартних ідей уточнюйте безпосередньо в галереї.

Чи є в галереї додаткове обладнання?
На відкриття виставки при потребі ми готові надати проектор, екран, стільці.

Скільки надається часу на монтаж та демонтаж виставки?
Для монтажу виставки заплановано 2 дні. На демонтаж відведено півдня. Ми не маємо можливості зберігати ваші роботи місяць до чи після виставки. Тому не забудьте вчасно забрати свої роботи після експонування.

Як відбувається відкриття виставки?
Зазвичай, ми відкриваємо нові проекти у середу о 16:00.
Відповідно, понеділок та вівторок виділені для монтажу виставки. Час відкриття при потребі можна коректувати.

Що робити, якщо я хочу організувати лекцію (вечір кіно, театральну виставку, поетичні читання) у галереї?
Для таких подій не потрібно подавати на розгляд заявку за півроку. Зверніться до нас за 1-2 тижні до події і якщо простір галереї дозволятиме – захід організуємо.

В нас заплановане проведення захисту дипломних робіт у галереї. Про що слід подбати, щоб все пройшло успішно?
Якщо ваша дипломна робота потребує нестандартного кріплення, обов'язково проконсультуйтесь з нами заздалегідь. Кількість гачків є обмеженою (50 шт.), тому продумайте кріплення роботи за декілька днів. Це значно зекономить час на монтаж роботи. Зверніть увагу, що вам необхідно самостійно подбати про всі додаткові опції, які можуть вам знадобитись в процесі монтажу та проведення захистів. Рекомендуємо обрати серед групи одну особу, яка зв'яжеться з нами і взнає всі моменти щодо монтажу, проведення захистів тощо.

Де можна слідкувати за анонсами подій галереї?
Вся актуальна інформація доступна на наших сторінках у facebook та instagram.
Долучайтесь!

Як з вами зв'язатись?
Діяльність галереї забезпечує відділ видавництва та інформації.
Наша електронна адреса: info@lnam.edu.ua
Тел.:(032) 253-35-12
Працюємо: пн-пт з 10:00 до 17:00
вул. Кубійовича, 35б (вхід з подвір'я ЛНАМ)