Зустріч з Барбарою Ле Беґек Фрідман (Франція)

вівторок, 23. 05. 2023

Художниця працює в різних медіа, перформанс, відео-арт, інсталяція, арт-об'єкт, є авторкою персональних та колективних проектів, в тому числі міжнародних, зокрема ВАМ (Border as meeting point). www.barbara-lbf.com

Барбара зустрілася зі студентами ІІ курсу (ОР Бакалавр) в рамках дисципліни "Час, простір, рух, зображення" та І курсу (ОР Магістр) в рамках дисципліни "Перформанс у просторі site-specific". Художниця розповіла про свою практику роботи у різних типах просторових середовищ, зважаючи на специфіку місця, яке їх формує. На прикладі участі у мистецькій резиденції та роботи над індивідуальним мистецьким проектом, Барбара обговорила зі студентами творчий процес у цілому: від моменту пошуку та фіксації ідеї, проектування (технічні аспекти, що стосуються візуалізації проекту в просторі) до інсталяції та фінальної реалізації проекту (перформанс, інсталяція, відео, об'єкт).
Зустрічі відбулась у форматі лекцій, тож студенти також мали змогу представити свої напрацювання та отримати фідбек від художниці.