Виставка "РЕАКТИВАЦІЯ" у Пороховій Вежі

понеділок, 10. 10. 2022
27 вересня о 17:00 у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики "Порохова Вежа" відбудеться відкриття виставки "РЕАКТИВАЦІЯ". 
 
Шукаючи точки дотику між роботами і персональними історіями, молоді митці та мисткині сформулювали одну з сюжетних ліній виставки як “травматичний досвід, який всіх об’єднав”. Йдеться не лише про проживання втрат, а також про здатність бачити можливості.
 
Ця виставка не стільки про травму, скільки про різні досвіди і (не)можливість сьогодні їх осмислити відсторонено. Після двох місяців взаємодії та творення маленької спільноти, ми зрозуміли, що сюжет виставки може розвиватись навколо безпечного простору, буферу між війною та мирним життям. Цей вигаданий безпечний простір, подібний до того ефемерного дому, куди щодня повертаєшся в уяві, коли це неможливо зробити фізично. З чого побудований цей буфер? З мережі зв’язків між людьми, емпатії, щоденників, фрагментів буденності, що набули інших ціннісних значень.
 
В експозиції мультидисциплінарної виставки студентів і студенток Львівської національної академії мистецтв (кафедри «Актуальні мистецькі практики» та «Монументальний Живопис»), Харківської державної академії дизайну та мистецтв, Львівської музичної академії імені Лисенка та Харківської музичної академії представлені твори в таких медіа як інтерактивна інсталяція з доповненою реальністю, мапінг, відеоарт, фотографія, графічні роботи.
В рамках проєкту “Реактивація” студенти та студентки мистецьких академій працювати над спільною виставкою впродовж двох літніх місяців. Окрім роботи над конструюванням експозиційного середовища й інсталювання своїх творів, вони відвідали майстер-класи та познайомитись з художниками та викладачами Михайлом Барабашем, Романом Гайдейчуком, Катериною Дідик, композитором Остапом Мануляком, медіа художником Сергієм Петлюком та кураторкою і мистецтвознавицею Дариною Скринник-Миською.
 
 
Виставка відбувається в рамках реалізації програми ZMINA 2.0. “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст сторінки на сайті є виключною відповідальністю ГО «Мистецьке об’єднання “НУРТ”» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
 
Партнери проєкту: Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа», Кафедра актуальних мистецьких практик ЛНАМ, Кафедра монументального живопису ЛНАМ, EESEM Studio Львівської національної музичної академія імені М.В.Лисенка.
 
Вхід на відкриття виставки вільний.
 
В часі тривання виставки учасники проєкту розповідатимуть про свої роботи як медіатори та спів-куратори експозиції, слідкуйте за публікаціями на сторінці “Реактивації”.
 
Запрошуємо!
 

Повернутись назад