Виставка "Львів очима молоді"

четвер, 17. 11. 2016

Студентська рада ЛНАМ організовує вже традиційну VII виставку-конкурс-благочинний аукціон "Львів Очима Молоді 2016 ", яка цьогоріч приурочена до святкування 70-річчя Львівської національної академії мистецтв та 140 років з часу започаткування мистецької освіти в Галичині, яке відбудеться 16-17 листопада. Відкриття виставки відбудеться 17 листопада о 16:00 на 3-му поверсі ТРЦ "Форум Львів".

У проекті братимуть участь близько 50 талановитих студентів та випускників Академії. Відбір робіт для виставки здійснюється проводиться на конкурсній основі.  Найкращі роботи художники отримують нагороди від Академії.

У журі конкурсу входить ректор ЛНАМ Володимир Одрехівський, проектор з науково-педагогічної роботи Роксолана Шафран, проректор з наукової роботи Роман Яців  та професор Орест Голубець.

Експозицію виставки «Львів очима молоді 2016» формують живописні та графічні роботи, урбаністичні пейзажі, скульптурні об’єкти тощо, які відображають той образ нашого міста, яким його відчуває сучасна мистецька молодь. Проект дає можливість творчого самовираження молодим митцям закликає до художнього осмислення проблем соціокультурного розвитку міста та сприяє формуванню і примноження художніх цінностей студентської молоді.

Окрім того, «Львів очима молоді» має на меті об’єднує студентські творчі ініціативи та привносить свою лепту у культурне життя Львова.

Експозиція у ТРЦ «Forum Lviv» триватиме до 30 листопада. Після цього виставка  буде перенесена у Львівську міську раду.

Благочинний он-лайн аукціон буде проводитись у соціальній мережі у окремій події від Студентської ради ЛНАМ, він створений щоб зібрати кошти на "Мандруючу арт-терапію для дітей з дитячих будинків". Група волонтерів студентів ЛНАМ вже розпочала уроки арт-терапії з старшими вихованцями Левандівського притулку. Новий благочинний проект зосереджений на дітей, що потребують уваги та психологічної підтримки, маємо на меті охопити якомога більше дитячих притулків міста Львова.

Запрошуємо відвідати благочинну виставку творчих студентських робіт.

Forum Lviv