Стажування у м. Новий Сонч, Польща

середа, 02. 05. 2018
Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University
запрошує пройти науково-педагогічне стажування за програмою
«Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (108 годин)
11-29 червня 2018 р.
м. Новий Сонч, Польща

Програма стажування
Модуль 1. Організація навчального процесу та підготовка студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University (36 годин).
  1. Факультети та програми підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
  2. Організація навчального процесу у Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
  3. Електронний університет. Система CloudA.
  4. Інтернаціоналізація навчального процесу та можливості отримання освіти в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University для студентів з інших країн.
Модуль 2. Інноваційні технології, науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу (36 годин).
  1. Використання інноваційних технологій в освітньому процесі.
  2. Академічна мобільність студентів як органічна частина навчального процесу в університеті.
  3. Науково-методичного надбання університету.
  4. Лекції, практика та семінари за напрямами підготовки (показові заняття).
Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу (36 годин).
  1. Досвід наукової діяльності Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
  2. Наукові проекти та наукові видання Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.
  3. Наукова робота та пріоритети наукових досліджень студентів.
  4. Репозиторій університету та робота з електронним бібліотечним фондом.

Дистанційна частина стажування (з 11 по 25 червня) містить у собі:
  1. Вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету.
  2. Ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу (надсилається учасникам стажування електронною поштою).
  3. Вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (перелік предметів та код доступу надається).
  4. Робота з репозиторієм університету та електронним бібліотечним фондом (електронний код доступу надається).
  5. Ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.

Очна частина стажування (з 26 по 29 червня) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, наукові дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету, участь у якості слухача у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень – 2018: теоретична та практична цінність».

Учасники стажування також мають можливість взяти участь в ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень – 2018: теоретична та практична цінність». Деталі щодо конференції дивиться на сайті університету: www.events.wsb-nlu.edu.pl

УМОВИ УЧАСТІ
Вартість проходження стажування складає 130 євро. Сплатити можна як завчасно, так і по прибуттю в університет.

ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ
Трансфер та проживання учасники стажування забезпечують собі самостійно.
З України, для бажаючих, можливий організований виїзд на очну частину стажування. Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 165 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів-Новий Сонч-Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3 зірки (три ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату. З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 095 607 72 79.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК
Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку на електронну адресу: bwz@wsb-nlu.edu.pl до 10 травня 2018 р.!
Тема листа: Стажування-червень Польща Прізвище та Ім’я учасника

Контакти: