Факультет історії і теорії мистецтв

Спецпроєкти "ММмммм" студентів 2-го курсу ММ

четвер, 08. 06. 2023

Всім привіт!

Ми, студенти 2 курсу кафедри менеджменту мистецтва запускаємо шість унікальних спецпроєктів у форматі публікацій на нашій сторінці в інстаграм //art_management.lnam

Давайте познайомимося з нашими артменеджерами та їх спецпроєктами!

 

Альона Кочубей 

Спецпроєкт "Терапія від арту"

Лайфхаки для релаксу від рутинної творчості та методика тайм-менеджменту для студентів академії, адже, особливо в період сесії, вони часто забувають про відпочинок.

Instagram: @__._konstantinovna_.__

Я вирішила обрати саме таку тему для спецпроєкта, бо сама вивчаю інформацію про важливість якісного відпочинку. Я намагаюся розподіляти свій час таким чином, щоб робити все спокійно та виважено, а також, щоб у мене залишався час на те, щоб порелаксувати, покращити якість сну, самопочуття та емоційний стан.


Аня Гондя

Спецпроєкт Хто ми?

Розповідаємо про життя студентів кафедри менеджменту мистецтва, їх очікування щодо навчання, освітній процес, дозвілля та хобі

Instagram: @vehmariya

Студентство - це час пошуків себе та своєї ролі у суспільстві, це перш за все про спілкування.
Мета мого проєкту - дізнатися більше про студентське життя студентів-менеджерів, зрозуміти хто вони і як минають їх навчальні будні.
Я сподіваюся, що мій проєкт надихне студентів кафедри ММ сміливіше налагоджувати зв`язки одне з одним та посприяє створенню цілісної громади студентів-менеджерів.

 

Слава Строкова 

Спецпроєкт "ОДЯГ=УНІВЕРСАЛЬНА МОВА"

Роздуми про важливість одягу та відчуття стилю, огляд сучасних стильних образів та яскравих акцентів в них

Instagram: @slavulkinn

Спецпроєкт створений в рамках навчальної дисципліни Маркетинг СКС у вигляді постів в інстаграмі розкриває теми, що пов'язані з одягом і стилем, про його важливість в нашому житті і як це впливає на нас.
Тема одягу та вираження себе через нього, зокрема, в межах нашої академії є актуальною і розповсюдженою. Також, теми є цікавими та близькими особисто для мене, як авторки проєкту тому, це спонукало до пошуків інформації, якими я поділилась в постах.


Христина Івашків 

Спецпроєкт "(Не)нудний музей"

Серія публікацій розкаже про "перлини" музейної справи в світі та в Україні та висвітлить цікаві факти про них.

Instagram: @khrystyna.ivashkiv

Я обрала таку тему тому що сама цікавлюся музеями, мене вражає їхнє різноманіття і я захоплююся їхньою працею. Коли не коли у суспільстві досі побутує думка що "музеї нудні", хоча безсумнівно ситуація стає кращою. Я впевнена що вивчаючи світовий досвід ми зможемо взяти з нього найкраще і втілити це в себе вдома - в Україні.

 

Анжеліка Костенко 

Спецпроєкт "Всячина"

Студенти часто знаходяться в пошуках чогось найкращого. Тому ловіть рубрику топ-5.

Instagram: @shinemeadow

Спецпроект «Всячина» створений в рамках навчальної дисципліни Маркетинг СКС є польотом моєї фантазії та дзеркалом потреб студентської душі. Він зачіпає різні аспекти життя. Теми спрямовані на збереження здоров’я, всебічний розвиток та висвітлення місць для відпочинку або роботи. Все це, на мою думку, є важливим для студентського збалансованого та яскравого життя.
*все написане є суб'єктивним і ні в якому разі не має на меті нав’язування думки

 

Олександр Роменський 

Спецпроєкт "ШІ"

Поговоримо про штучний інтелект і чим він може бути корисним для дизайнера

Instagram: @_magicfoxsub_

Спецпроєкт «ШІ» розглядає зв'язок між технологією і творчістю, адже ШІ відкриває безмежні можливості для митців. Це поєднання інноваційного мислення та художньої естетики захоплює мене. Вивчення впливу ШІ на сучасне мистецтво не лише дозволить розширити свої знання, але й допоможе митцям бути в курсі останніх тенденцій та відкрити для себе нові способи самовираження. Я впевнений, що цей проєкт принесе митцям нові враження та незабутні відкриття в сфері мистецтва.

Повернутись назад