Факультет історії і теорії мистецтв

Конференція «Соціокультурна діяльність: виклики сучасності»

понеділок, 19. 12. 2016

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Соціокультурна діяльність: виклики сучасності», яка відбудеться 23 грудня 2016 р.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Секція 1. Менеджмент соціокультурних проектів
  • Секція 2. Маркетингові дослідження в сфері культури
  • Секція 3. Мистецька освіта
  • Секція 4. Культурна політика
  • Секція 5. Розвиток креативних індустрій

Робочі мови: українська, російська, польська, англійська.

Усі статті учасників конференції будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Електронний варіант збірника буде розміщено на сайті ГО «Центр суспільних інновацій» www.socialinnovation.org.ua.

Друкований варіант збірника буде надісланий авторам статей у січні 2017 р.

Організаційний внесок за участь у конференції становить для учасників з України 130 грн. (включає видання і розсилку збірника матеріалів конференції). Для викладачів, студентів, аспірантів ЛНАМ– 70 грн.

Вартість кожного додаткового примірника збірника тез конференції становить 70 грн.

Для участі в конференції необхідно надіслати в оргкомітет: заявку на участь, текст доповіді відповідно до вимог, підтвердження сплати організаційного внеску.

Матеріали проходитимуть незалежне рецензування. Ті, що не відповідатимуть вимогам і міститимуть понад 30% плагіату, друкуватися не будуть. Форма участі: дистанційна.

Усі зазначені матеріали слід надіслати до 22 грудня 2016 р. на електронну адресу: csi.lviv.ukraine@gmail.com

Контактні дані оргкомітету: тел. +38-050-431-03-94; +38-068-71-86-880

e-mail: csi.lviv.ukraine@gmail.com