Факультет історії і теорії мистецтв

Фінальний етап конкурсу з дизайнування простору Креативного хабу

п'ятниця, 25. 12. 2020

24 грудня 2020 року в ЛНАМ відбувся фінальний етап конкурсу з дизайнування простору Креативного хабу в приміщенні по вул. Дудаєва в м. Львові. В конкурсі брали участь команди з Львівської національної академії мистецтв та Національного університету «Львівська Політехніка». У фінал вийшли 4 команди: одна – з ЛНАМ та три – з Політехніки. Академію мистецтв у фіналі представляли студент-магістр кафедри дизайну середовища Віталій Федечко під керівництвом викладача кафедри ДС Івана Студницького.

Конкурс став завершальним етапом роботи над функціональним пристосуванням орендованих ЛНАМ приміщень під мультифункційний Креативний хаб у межах проекту Creative Spark від Британської Ради, що реалізовується в Академії з 2018 року спільно з Кардіфською школою дизайну та мистецтв (Кардіф, Уельс, Велика Британція) та агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks (Львів). Опорними кафедрами, що відповідають за реалізацію проекту, є кафедра менеджменту мистецтва (координатор – Уляна Щурко) та графічного дизайну (менеджер проекту – Петро Нагірний).

За основу в розробці проектів було взято результати Хакатону зі створення концепції Креативного хабу, що проходив у ЛНАМ 26-27 червня 2019 року за участі британських партнерів та зацікавлених осіб з освітнього та бізнес-середовища Львова.

За результатами конкурсу журі дійшло згоди про присудження двох других місць, які розділили команда Політехніки (Марія Курилишин, Анастасія Гапанович під керівництвом Наталії Данилко) та команда ЛНАМ. Було прийнято рішення об’єднати зусилля команд для пропрацювання єдиного варіанту дизайну простору з акцентом на функціональне пристосування під освітні та супутні потреби, що дозволять майбутньому хабу вийти на самоокупність та стати «точкою притягування» креативного класу міста.

Фото: ректор ЛНАМ Володимир Одрехівський виступає перед журі та учасниками конкурсу на відкритті фінального етапу.