Виставка "Василь Володимир Василь Одрехівський.Скульптура"

неділя, 30. 05. 2021
«Василь Володимир Василь Одрехівський. Скульптура» - великий мистецький проєкт з нагоди 100-ліття від дня народження заслуженого діяча мистецтв України, відомого львівського скульптора Василя Одрехівського (1921-1996 рр.).
 
На мультимедійній виставці представлені скульптура, фото-, відео-, аудіо-арт та AR-роботи (мистецькі твори з доповненою реальністю). В рамках проєкту демонструються знакові твори митця зібрані з колекцій кількох українських музеїв, а також твори Володимира Одрехівського та Василя Одрехівського (1989 р.н.). Експозиція уможливлює погляд на те, як змінювалося у художній практиці трьох поколінь львівських митців розуміння мистецтва, його ролі у суспільстві, його засобів та меж. Тож експонований матеріал виявляє спадковість, часовість і демонструє певний культурологічний зріз мистецтва Львова за останні 70 років.
 
Цей проєкт є поєднанням в одному просторі творів митців трьох різних поколінь, професійний шлях яких нерозривно пов'язаний з Львівською національною академією мистецтв: Василя, Володимира та Василя Одрехівських. Це спроба мистецького самоаналізу, погляду на себе зі сторони та співставлення своєї праці з працею іншого митця у розрізі часу, а саме, часового відтинку 1945 – 2020-х років, намагання зрозуміти природу своєї особистості та причини, які сприяли її формуванню.
Культура та мистецтво народжуються у конкретному суспільному середовищі. Становлення ж кожного із трьох митців відбувалося у різних життєвих обставинах із принципово відмінними інформаційними просторами суспільно-політичного та культурно-мистецького життя. Тому їхні особистості та творчість - це своєрідний відбиток їх часу.
 
Партнери проєкту: Львівська національна академія мистецтв, Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка (Дім Франка).
Артпроєкт триває до 30 травня 2021.
Адреса: Національний музей у Львові ім. А. Шептицького, пр-т Свободи, 20.
Детальна інформація для ЗМІ за електронню адресою pr.events.nml@gmail.com 

Національний музей у Львові

Повернутись назад