Проєкт [1;12] у PM gallery

субота, 05. 10. 2019

Виставка [1;12] обрана для початку роботи «PM Gallery» для відображення формату діяльності простору. Основою для проекту став дванадцятигодинний формат часу, що складається в суму елементів діапазону. На все і на кожного є свій час. Поєднання представників різних поколінь митців та різноманітних мистецьких практик створюють унікальне відображення творчого життя Львова сьогодні.

Обравши часовий відрізок PM ( з лат. - post meridiem – після полудня) як один з варіантів трактування назви простору, ми прагнемо підкреслити важливість кожного окремого елементу системи. Створюючи неочікувані поєднання творів мистецтва, ми запрошуємо відвідувачів до взаємодії з новим арт-простором в цілому і кожним об‘єктом зокрема.

Ідея продемонструвати актуальний зріз художників-монументалістів Львова виникла також як закономірна реакція мистецького середовища на прояви вандалізму, який ми спостерігаємо останнім часом.

До експозиції увійдуть твори відомих мистців, зокрема Любомира Медвідя, Миколи Андрущенка, Миколи Шимчука, Ігоря Шумського, Миколи Молчана та представників нового покоління випускників кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв.

«PM Gallery» обіцяє стати динамічним мистецьким осередком у Львові, що поєднає у собі можливості сучасного виставкового простору, лекційного залу, стане стартовим майданчиком для кар'єри молодих художників та важливою локацією для поціновувачів та колекціонерів мистецтва.

Виставка буде чинна до 5 жовтня 2019 року включно.
Графік роботи галереї PM: понеділок-п’ятниця 10:00 - 19:00; субота 10:00 – 17:00,
Контактний телефон: +38 067 697 43 50
Львів, вул. Коперника, 17 (-1 поверх).
https://www.facebook.com/galleryPM
https://www.instagram.com/pm_gallery_pm/

PM gallery

Повернутись назад