Виставка ДЕ:ФОРМА у галереї ЛНАМ

середа, 04. 04. 2018

«ДЕ:ФОРМА»
Назар Симотюк, Андрій Савчук
Виставка абстрактної дерев’яної пластики у галереї ЛНАМ
4.04. - 23.04 2018

4 квітня 2018 о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) вперше відбудеться відкриття арт-проекту «ДЕ:ФОРМА», що репрезентує творчий доробок двох молодих художників Назара Симотюка та Андрія Савчука, які активно працюють у напрямку абстрактної дерев’яної пластики.

У своїх творах обидва митці акцентують на природних якостях дерева як традиційного художнього матеріалу, розкриваючи глядачеві його нові візуально-естетичні та пластичні можливості. Автори апелюють до асоціацій та деформованих природних мотивів. Ключовим концептом представлених робіт є визначення змісту та нескінченний інтуїтивний пошук форми для його вираження.

Як зазначають самі художники: «У такий спосіб ми намагаємось мінімізувати втручання свідомого людського розуму у процес формування пластики».

Специфіка проекту полягає в тому, що виставки такого формату у Львові відбуваються вкрай рідко і сьогодні у подібному напрямку працює дуже мало художників. Виставка має на меті розширити сучасне уявлення про абстрактну пластику в дереві, позбавити її традиційної канонізації та показати кардинально оновлений формат.

Молоді художники Назар Симотюк та Андрій Савчук є студентами 6 курсу кафедри художнього дерева ЛНАМ. Обидва активно працюють у сфері живопису, дизайну та дерев’яної пластики, учасники численних всеукраїнських пленерів, колективних виставок в Україні та за кордоном. Серед них: «Осінній салон» (Львів), «THE WOOD» (Львів), «Forma» (Львів), «Roots project» (Берлін) та ін.

Кожному з них вже вдалось виробити власний мистецький почерк та індивідуальну манеру. Ця виставка є своєрідним персональним дебютом двох молодих художників як непересічних, самодостатніх творчих особистостей, які сміливо заявляють про себе в мистецькому середовищі.

Запрошуємо ознайомитись із концептуальним арт-проектом «ДЕ:ФОРМА» у галереї ЛНАМ. Виставка триватиме до 23 квітня!

Куратор виставки Марта Іськів

АНДРІЙ САВЧУК

Народився 1993 року у смт. Коропець Монастирського району Тернопільської обл.
Освіта:
Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківськ (2009-2011).
Львівська національна академія мистецтв (2012-2018), кафедра художнього дерева (сьогодні – студент-магістр).
Учасник численних конкурсів та колективних виставок в Україні та за кордоном. Серед них: «Виставка факультету ДПМ ЛНАМ» (Львів, 2016), «THE WOOD» (Львів, 2017), «Roots project» (Берлін, 2017), «Forma» (Львів, 2017), «Осінній салон» (Львів, 2017), Міжнародний художній конкурс «Fundacja Trzy Mosty» (Варшава, 2018) та ін.

НАЗАР СИМОТЮК

Народився 1992 року в с. Бучачки Снятинського району Івано-Франківської обл.
Освіта:
Коломийський педагогічний коледж ім. В. Стефаника (2009-2012), Львівська національна академія мистецтв, кафедра художнього дерева (2012-2018).
Вже у молодому віці проявив свій непересічний творчий потенціал у багатьох виставках та проектах. Серед них: «Текстура» (Львів, 2014), «Від Миколая по Йордана» (Львів, 2015), «Sacrum» (Львів, 2016), «The Wood» (Львів, 2017), «5.ART» (Львів, 2017), «Осінній Салон» (Львів, 2014, 2015, 2017) та ін.
Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я лабораторного корпусу)
Години роботи галереї ЛНАМ:  понеділок – п’ятниця,  10:00 –  17:00
Контакти: info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12, 098 322 4513
Офіційний сайт: http://lnam.edu.ua ; офіційні сторінки у Фейсбук: https://www.facebook.com/galleryLNAM/ https://www.facebook.com/lvivartacademy/