Конкурс для експонування творчих робіт в виставковій зоні кафедри ХД

середа, 15. 03. 2023

Запрошуємо студентів кафедри художнього дерева до участі в конкурсному відборі для експонування творчих робіт в новоствореній виставковій зоні в коридорі кафедри.

Простір створений для активної мистецької діяльності студентів, який стимулює працювати не тільки над визначеними завданнями в рамках навчального процесу, а й для репрезентації власного творчого доробку. Отримуючи безцінний практичний досвід в роботі з простором та комунікації з глядачем як певного проекту, так і самого автора, що в свою чергу сприятиме не тільки професійному зростанні молодого художника, а й популяризації кафедри художнього дерева – єдиного осередка вищої мистецької школи України в даному напрямку.

Вимоги до участі:
- студенти всіх курсів кафедри ХД;
- творчі роботи, створені в рамках навчального процесу;
- кількість робіт:
- розміри виставкової зони: H 2.05 x W 1.25 x D 0.75 м.

Термін подачі заявок - до 15 березня 2023 року.

Для участі у конкурсі заповніть google-форму за посиланням: http://surl.li/fefbf

В заявці вкажіть ваші персональні дані (ПІП, курс, номер телефону, e-mail) та відомості про роботу (концепція, назва, розмір, матеріали). У випадку подання декількох робіт вказуйте інформацію у форматі 1..., 2..., 3....

До форми прикріпіть якісні фото робіт (розмір фото до 10 МБ).

За детальною інформацією звертайтесь на e-mail wood@lnam.edu.ua.