Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Виставка творчих робіт студентів

середа, 07. 09. 2016

7 вересня о 15:00 у галереї ЛНАМ відкривається виставка графічних творів студентів 4 курсу кафедри художнього скла - Інни Делієвої, Андрія Чижова і Сергія Слепка.
Кожен з них, окрім свого фаху - художнього скла, активно працює у сфері станкової графіки. Ця виставка продемострує доробок молодих художників, їх графічні експерименти пошуки та дослідження і стане для них першою спробою представлення своїх творів на огляд широкого загалу.

"Сюжетна лінія нашої виставки розгортається навколо досконально вивченого, і в той же час незбагненного образу людини. На нашій планеті живе більше ніж сім мільярдів осіб. У кожного з них в голові тисячі своїх неповторних думок, ідей і мрій, кожен йде своїм шляхом і в кожного своя власна філософія.
Не дивно, що роботи, об’єднані однією темою, вийшли досить різними, адже досліджуваний об’єкт є багатогранним і неповторним. Більше того, ми самі є частиною власного ж дослідження.
Для полегшення завдання ми диференціювали питання на три частини і будемо розглядати його з цих позицій:
• Сергій Слепко замислився над тим, яке значення суспільство надає зовнішності. Впевнені погляди, граціозні пози та численні татуювання неодмінно привертають до себе увагу.
• Інна Делієва звернулась до міфології. Хоча в кожного народу вона своя, бажання знайти втіху та відповіді на свої питання поза реальністю об’єднує їх усіх.
• Андрій Чижов досліджує вплив навколишнього середовища на особистість і можливість впливу окремої особи на великі маси людей.

Отже, три суб’єктивних аспекти людського буття, три художники, три різні точки зору поєднані цією виставкою для того, щоб показати глядачеві наскільки різноманітним і неосяжним є цей образ людини”, - зазначають автори.

Виставка триватиме до 16 вересня.

ЛНАМ

Повернутись назад